fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GOLAW визнана кращою юридичною фірмою України у сфері оподаткування

21/ 06/ 2019
  7 червня відбулася тринадцята церемонія нагородження кращих юристів України  - «Юридична премія 2019 року». Юридична фірма GOLAW  стала фіналістом у двох  номінаціях  (краща юридична фірма з оподаткування та кримінального права) та отримала престижну премію «Юридична фірма року у сфері оподаткування». «За кожне досягнення нашої фірми ми можемо дякувати двічі: команді професіоналів GOLAW, яка вже багато років досягає відмінних результатів у своїй роботі, та  клієнтам, які довіряють нам.  Практика податкового права завжди отримує  провідні позиції в  українських та міжнародних рейтингах і, я впевнена, визнання GOLAW як фірми року у цій сфері - черговий доказ високої якості наших послуг та правильно обраної стратегії розвитку». Ірина Кальницька Партнер, керівник практики податкового права GOLAW Адвокат Команда практики податкового права GOLAW успішно середній та крупний бізнес з питань національного та міжнародного оподаткування, податкового  структурування угод, супроводу та оскарження результатів податкових перевірок. Юристи практики мають значний досвід представництва інтересів іноземних та українських фінансових інституцій під час укладання договорів позики, реструктуризації кредитів, поновлення прав на предмети застави та звернення стягнення та передане банку в заставу майно. --- «Юридична премія року» - щорічне дослідження українського юридичного ринку, яке проводиться спеціалізованим виданням Юридична практика. Номінаційна комісія премії обирає кращі юридичні фірми та провідних спеціалістів у більш ніж 40 категоріях, враховуючи, серед іншого, успішні угоди фірми, розвиток окремих практик та визнання на міжнародному рівні. --- GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти. GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, IFLR 1000, Who’s Who Legal та Юридична премія. Фірма входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

7 червня відбулася тринадцята церемонія нагородження кращих юристів України  – «Юридична премія 2019 року». Юридична фірма GOLAW  стала фіналістом у двох  номінаціях  (краща юридична фірма з оподаткування та кримінального права) та отримала престижну премію «Юридична фірма року у сфері оподаткування».

«За кожне досягнення нашої фірми ми можемо дякувати двічі: команді професіоналів GOLAW, яка вже багато років досягає відмінних результатів у своїй роботі, та  клієнтам, які довіряють нам.  Практика податкового права завжди отримує  провідні позиції в  українських та міжнародних рейтингах і, я впевнена, визнання GOLAW як фірми року у цій сфері – черговий доказ високої якості наших послуг та правильно обраної стратегії розвитку».

Ірина Кальницька
Партнер, керівник практики податкового права GOLAW
Адвокат

Команда практики податкового права GOLAW успішно середній та крупний бізнес з питань національного та міжнародного оподаткування, податкового  структурування угод, супроводу та оскарження результатів податкових перевірок. Юристи практики мають значний досвід представництва інтересів іноземних та українських фінансових інституцій під час укладання договорів позики, реструктуризації кредитів, поновлення прав на предмети застави та звернення стягнення та передане банку в заставу майно.

«Юридична премія року» – щорічне дослідження українського юридичного ринку, яке проводиться спеціалізованим виданням “Юридична практика”. Номінаційна комісія премії обирає кращі юридичні фірми та провідних спеціалістів у більш ніж 40 категоріях, враховуючи, серед іншого, успішні угоди фірми, розвиток окремих практик та визнання на міжнародному рівні.

GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти.

GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, IFLR 1000, Who’s Who Legal та “Юридична премія”. Фірма входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: