fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GOLAW високо відзначена всеукраїнською дослідницькою програмою “Ukrainian Law Firms: A Handbook for Foreign Clients 2021”

06/ 08/ 2021
  За результатами всеукраїнського дослідження «Ukrainian Law Firms: A handbook for Foreign Clients 2021», GOLAW отримала визнання у декількох ключових юридичних практиках та секторах економіки. Так, GOLAW визнана серед провідних юридичних фірм України у наступних сферах: Оподаткування та трансфертне ціноутворення: консультування; Кримінальне право та посадові злочини. Партнер Ірина Кальницька отримала високу відзнаку «Лідер галузі» у категорії «Оподаткування та трансфертне ціноутворення: вирішення судових спорів». Також фірма отримала відзнаку у наступних галузях: Судова практика; Трудове право; Енергетика та природні ресурси; Корпоративне право та M&A; Ритейл; Приватні клієнти. Серед відзначених юристів: Керуючий партнер Валентин Гвоздій – Оподаткування та трансфертне ціноутворення: консультування; Судова практика. Партнер Ірина Кальницька – Оподаткування та трансфертне ціноутворення: консультування; Партнер Катерина Манойленко – Судова практика; Трудове право; Партнер Максим Лебедєв – Енергетика та природні ресурси; Партнер Анжеліка Моісєєва – Кримінальне право та посадові злочини; Партнер Ігор Глушко – Кримінальне право та посадові злочини; Ukrainian Law Firms: A Handbook for Foreign Clients  – юридичний довідник України, що базується на щорічному дослідженні видавництва «Юридична практика». Видання, серед іншого, містить інформацію щодо останніх змін та перспектив розвитку української юридичної сфери, перелік успішних публічних проектів за минулий рік, огляди українського законодавства від провідних спеціалістів галузі, дослідження юридичного ринку країни за практиками та секторами економіки.

За результатами всеукраїнського дослідження «Ukrainian Law Firms: A handbook for Foreign Clients 2021», GOLAW отримала визнання у декількох ключових юридичних практиках та секторах економіки.

Так, GOLAW визнана серед провідних юридичних фірм України у наступних сферах:

 • Оподаткування та трансфертне ціноутворення: консультування;
 • Кримінальне право та посадові злочини.

Партнер Ірина Кальницька отримала високу відзнаку «Лідер галузі» у категорії «Оподаткування та трансфертне ціноутворення: вирішення судових спорів».

Також фірма отримала відзнаку у наступних галузях:

 • Судова практика;
 • Трудове право;
 • Енергетика та природні ресурси;
 • Корпоративне право та M&A;
 • Ритейл;
 • Приватні клієнти.

Серед відзначених юристів:

 • Керуючий партнер Валентин Гвоздій – Оподаткування та трансфертне ціноутворення: консультування; Судова практика.
 • Партнер Ірина Кальницька – Оподаткування та трансфертне ціноутворення: консультування;
 • Партнер Катерина Манойленко – Судова практика; Трудове право;
 • Партнер Максим Лебедєв – Енергетика та природні ресурси;
 • Партнер Анжеліка Моісєєва – Кримінальне право та посадові злочини;
 • Партнер Ігор Глушко – Кримінальне право та посадові злочини;

Ukrainian Law Firms: A Handbook for Foreign Clients  – юридичний довідник України, що базується на щорічному дослідженні видавництва «Юридична практика». Видання, серед іншого, містить інформацію щодо останніх змін та перспектив розвитку української юридичної сфери, перелік успішних публічних проектів за минулий рік, огляди українського законодавства від провідних спеціалістів галузі, дослідження юридичного ринку країни за практиками та секторами економіки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: