fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GOLAW відмічена у тринадцяти практиках щорічного видання Ukrainian Law Firms: A Handbook for Foreign Clients 2018

12/ 07/ 2018
  Згідно щорічного дослідження Ukrainian Law firms 2018, GOLAW була відмічена у 13 практиках, а юристи фірми були відзначені як одні з кращих представників окремих галузей права. Серед них –керуючий партнер Валентин Гвоздій (Податки та трансфертне ціноутворення, Вирішення судових спорів), старший партнер Сергій Оберкович (Енергетика та природні ресурси), партнер Анжеліка Моісєєва та радник Ігор Глушко (Кримінальне право / посадові злочини). Практики, у яких відмічено GOLAW: Агробізнес Банківська справа та фінанси, ринок капіталів/ Реструктуризація боргу Корпоративне право та M&A Кримінальне право / посадові злочини Енергетика та природні ресурси IT/ Телекомунікації та медіа Трудове право Вирішення судових спорів Фармацевтика/ Медицина та Охорона здоров’я Нерухомість, будівництво, земельне право Рітейл Податки та трансфертне ціноутворення Транспорт: авіація, морське право та перевезення Ukrainian Law Firms: A Handbook for Foreign Clients 2018 – юридичний довідник України, що базується на щорічному дослідженні видавництва «Юридична практика». Видання, серед іншого, містить інформацію щодо останніх змін та перспектив розвитку української юридичної сфери, перелік успішних публічних проектів за минулий рік, огляди українського законодавства від провідних спеціалістів галузі, дослідження юридичного ринку країни за практиками та секторами економіки, та інше. --- GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Починаючи з 2003 року, фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти та інвестори, які ведуть бізнес в Україні або планують вихід на український та/або німецький ринки. GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, «Юридична премія». Фірма також входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

Згідно щорічного дослідження Ukrainian Law firms 2018, GOLAW була відмічена у 13 практиках, а юристи фірми були відзначені як одні з кращих представників окремих галузей права. Серед них –керуючий партнер Валентин Гвоздій (Податки та трансфертне ціноутворення, Вирішення судових спорів), старший партнер Сергій Оберкович (Енергетика та природні ресурси), партнер Анжеліка Моісєєва та радник Ігор Глушко (Кримінальне право / посадові злочини).

Практики, у яких відмічено GOLAW:

 • Агробізнес
 • Банківська справа та фінанси, ринок капіталів/ Реструктуризація боргу
 • Корпоративне право та M&A
 • Кримінальне право / посадові злочини
 • Енергетика та природні ресурси
 • IT/ Телекомунікації та медіа
 • Трудове право
 • Вирішення судових спорів
 • Фармацевтика/ Медицина та Охорона здоров’я
 • Нерухомість, будівництво, земельне право
 • Рітейл
 • Податки та трансфертне ціноутворення
 • Транспорт: авіація, морське право та перевезення

Ukrainian Law Firms: A Handbook for Foreign Clients 2018 – юридичний довідник України, що базується на щорічному дослідженні видавництва «Юридична практика». Видання, серед іншого, містить інформацію щодо останніх змін та перспектив розвитку української юридичної сфери, перелік успішних публічних проектів за минулий рік, огляди українського законодавства від провідних спеціалістів галузі, дослідження юридичного ринку країни за практиками та секторами економіки, та інше.

GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Починаючи з 2003 року, фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші.

Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти та інвестори, які ведуть бізнес в Україні або планують вихід на український та/або німецький ринки.

GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, «Юридична премія».

Фірма також входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: