fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GOLAW успішно захистила інтереси одного з найбільших в Україні виробників алкогольних напоїв Galicia Distillery

27/ 04/ 2018
  GOLAW успішно захистила інтереси одного з найбільших в Україні виробників алкогольних напоїв Galicia Distillery у спорі з податковим органом про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, винесених на суму близько 12 мільйонів гривень. Основною підставою нарахування штрафних санкцій було нібито порушення виробником термінів розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності. Проте, юристам вдалося спростувати незаконні рішення фіскального органу та довести, що здійсненні останнім розрахунки пені не відповідають вимогам законодавства та є безпідставними. Над проектом працювали радник, керівник податкової практики Ірина Кальницька, радник, керівник практики вирішення судових спорів Катерина Манойленко та юрист Крістіна Кольчинська. -- Galicia Distillery  - найбільший Український виробник міцних алкогольних напоїв. Компанія виробляє лікери, коньяк, бренді, кальвадос та інші алкогольні напої під декількома брендами. -- GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Починаючи з 2003 року, фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти та інвестори, які здійснюють господарську діяльність в Україні або планують вихід на український та/або німецький ринки. GOLAW неодноразово була відмічена у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, IFLR 1000, Best Lawyers, «Юридична премія», а також входить до ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

GOLAW успішно захистила інтереси одного з найбільших в Україні виробників алкогольних напоїв Galicia Distillery у спорі з податковим органом про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, винесених на суму близько 12 мільйонів гривень.

Основною підставою нарахування штрафних санкцій було нібито порушення виробником термінів розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності. Проте, юристам вдалося спростувати незаконні рішення фіскального органу та довести, що здійсненні останнім розрахунки пені не відповідають вимогам законодавства та є безпідставними.

Над проектом працювали радник, керівник податкової практики Ірина Кальницька, радник, керівник практики вирішення судових спорів Катерина Манойленко та юрист Крістіна Кольчинська.

Galicia Distillery  – найбільший Український виробник міцних алкогольних напоїв. Компанія виробляє лікери, коньяк, бренді, кальвадос та інші алкогольні напої під декількома брендами.

GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Починаючи з 2003 року, фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші.

Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти та інвестори, які здійснюють господарську діяльність в Україні або планують вихід на український та/або німецький ринки.

GOLAW неодноразово була відмічена у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, IFLR 1000, Best Lawyers, «Юридична премія», а також входить до ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: