fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GOLAW успішно захистила інтереси однієї з найбільших агрокомпаній в Україні

27/ 02/ 2019
  GOLAW успішно захистила інтереси однієї з найбільших в Україні компаній в аграрній сфері у спорі з податковим органом про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, винесених на суму понад 16 мільйонів гривень. Основною підставою нарахування штрафних санкцій було нібито здійснення компанією «нереальних»  господарських операцій, технічні помилки у податкових деклараціях та розбіжності зі звітністю контрагентів. Юристам вдалося спростувати незаконні рішення фіскального органу та довести необґрунтованість та безпідставність висновків податкового органу, які фактично мали характер припущень. Крім того, GOLAW вдалося досягти в інтересах клієнта компенсації судових витрат на професійну правничу допомогу на суму понад 6 тисяч доларів. Над проектом працювали партнер, керівник практики податкового права Ірина Кальницька та юрист Олена Сулима. GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти. GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, FLR 1000 та Юридична премія. Фірма входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

GOLAW успішно захистила інтереси однієї з найбільших в Україні компаній в аграрній сфері у спорі з податковим органом про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, винесених на суму понад 16 мільйонів гривень.

Основною підставою нарахування штрафних санкцій було нібито здійснення компанією «нереальних»  господарських операцій, технічні помилки у податкових деклараціях та розбіжності зі звітністю контрагентів.

Юристам вдалося спростувати незаконні рішення фіскального органу та довести необґрунтованість та безпідставність висновків податкового органу, які фактично мали характер припущень.

Крім того, GOLAW вдалося досягти в інтересах клієнта компенсації судових витрат на професійну правничу допомогу на суму понад 6 тисяч доларів.

Над проектом працювали партнер, керівник практики податкового права Ірина Кальницька та юрист Олена Сулима.

GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти.

GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, FLR 1000 та “Юридична премія”. Фірма входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: