fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GOLAW стала членом провідної енергетичної асоціації AEEC, що об’єднує кращих світових юридичних радників сфери енергетики

19/ 05/ 2022
  “Співпрацюючи з глобальною мережею AEEC, ми маємо можливість злагоджено та комплексно надавати транскоронну підтримку Клієнтам у супроводі енергетичних проєктів найвищої складності, а також регулярно обмінюватися інформацією щодо динамічного правового та економічного розвитку енергетичного сектору на європейському рівні. Природні ресурси України мають величезний потенціал для інвестування, а альтернативна енергетика визнана одним з національних пріоритетів. Саме тому одним з головних та надважливих завдань України після війни буде розвиток енергетичної інфраструктури, модернізація енергетичних об’єктів, розширення потенціалу енергетичних програм та створення спеціальних ринкових економічних стимулів, що відкриє Україну для Європи як надійного дистриб’ютора та бізнес-партнера”, – зауважив керуючий партнер GOLAW Валентин Гвоздій. _______ Associated European Energy Consultants (АЕСС) – це всесвітня енергетична мережа, головною метою діяльності якої є створення глобального кластера експертів та лідерів сфери енергетики, інфраструктури та природних ресурсів, а також реалізація спільних транскордонних проєктів на регіональних та національних ринках.

“Співпрацюючи з глобальною мережею AEEC, ми маємо можливість злагоджено та комплексно надавати транскоронну підтримку Клієнтам у супроводі енергетичних проєктів найвищої складності, а також регулярно обмінюватися інформацією щодо динамічного правового та економічного розвитку енергетичного сектору на європейському рівні.

Природні ресурси України мають величезний потенціал для інвестування, а альтернативна енергетика визнана одним з національних пріоритетів. Саме тому одним з головних та надважливих завдань України після війни буде розвиток енергетичної інфраструктури, модернізація енергетичних об’єктів, розширення потенціалу енергетичних програм та створення спеціальних ринкових економічних стимулів, що відкриє Україну для Європи як надійного дистриб’ютора та бізнес-партнера”, – зауважив керуючий партнер GOLAW Валентин Гвоздій.

_______

Associated European Energy Consultants (АЕСС) це всесвітня енергетична мережа, головною метою діяльності якої є створення глобального кластера експертів та лідерів сфери енергетики, інфраструктури та природних ресурсів, а також реалізація спільних транскордонних проєктів на регіональних та національних ринках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: