fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GOLAW серед лідерів провідного міжнародного рейтингу у сфері оподаткування – ITR World Tax 2024

01/ 09/ 2023
  Ми раді повідомити, що GOLAW отримала визнання одного з провідних рейтингів у сфері оподаткування – ITR World Tax 2024 в категорії «Загальне корпоративне оподаткування» (General Corporate Tax ­-Tier 3). Це визнання є важливим свідченням того, що наша професійна робота високо цінується клієнтами фірми, атакож міжнародним дослідницьким комітетом. ITR World Tax  – один із найавторитетніших міжнародних рейтингів у галузі оподаткування. Цього року в дослідженні взяли участь більше ніж 25 000 клієнтів та 4 800 практикуючих юристів, які надали свою оцінку роботі юридичних компаній. Ми висловлюємо щиру подяку нашим клієнтам за їхню непохитну довіру, впевненість та партнерство, а також нашій неймовірній команді, чия наполеглива праця, відданість справі та блискуча юридична експертиза зробили ці досягнення можливими. Більш детальну інформацію про визнання GOLAW в рейтингу ITR можна знайти за посиланням: https://www.itrworldtax.com/Firm/GOLAW-Ukraine/Profile/622#rankings

Ми раді повідомити, що GOLAW отримала визнання одного з провідних рейтингів у сфері оподаткування – ITR World Tax 2024 в категорії «Загальне корпоративне оподаткування» (General Corporate Tax ­-Tier 3).

Це визнання є важливим свідченням того, що наша професійна робота високо цінується клієнтами фірми, атакож міжнародним дослідницьким комітетом.

ITR World Tax  – один із найавторитетніших міжнародних рейтингів у галузі оподаткування.

Цього року в дослідженні взяли участь більше ніж 25 000 клієнтів та 4 800 практикуючих юристів, які надали свою оцінку роботі юридичних компаній.

Ми висловлюємо щиру подяку нашим клієнтам за їхню непохитну довіру, впевненість та партнерство, а також нашій неймовірній команді, чия наполеглива праця, відданість справі та блискуча юридична експертиза зробили ці досягнення можливими.

Більш детальну інформацію про визнання GOLAW в рейтингу ITR можна знайти за посиланням: https://www.itrworldtax.com/Firm/GOLAW-Ukraine/Profile/622#rankings

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: