fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GOLAW рекомендована провідним міжнародним рейтингом у сфері фінансового права IFLR1000

12/ 11/ 2018
  Юридична фірма GOLAW рекомендована провідним міжнародним рейтингом IFLR (International Financial Law Review) у наступних практиках: Банківське та фінансова право; Злиття та поглинання (M&A). Головною відмінністю IFLR від інших юридичних дослідницьких програм є вузька спеціалізація саме у сфері фінансового права. «Визнання у профільному рейтингу є вагомим та, в той же час, цілком логічним досягненням для нашої фірми. Ми пишаємося роботою над комплексними проектами в сфері банківського та фінансового права, а також супроводженням міжнародних M&A трансакцій.  Безумовно, цим визнанням ми завдячуємо старанній роботі команди юристів GOLAW та нашим клієнтам, які протягом багатьох років дають позитивні відгуки щодо нашої фірми, що говорить про відмінну якість наданих послуг». Максим Лебедєв, Партнер, адвокат GOLAW IFLR (International Financial Law Review) – провідний міжнародний рейтинг у сфері фінансового права. Починаючи з 1990 року, дослідницька комісія визначає кращих юристів та юридичні фірми  відповідної спеціалізації у більш ніж 120 юрисдикціях світу. Результати рейтингу базуються на відгуках клієнтів та колег, а також на якості реалізованих проектів за останні 12 місяців. GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти. GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, «Юридична премія».  Фірма також входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

Юридична фірма GOLAW рекомендована провідним міжнародним рейтингом IFLR (International Financial Law Review) у наступних практиках:

  • Банківське та фінансова право;
  • Злиття та поглинання (M&A).

Головною відмінністю IFLR від інших юридичних дослідницьких програм є вузька спеціалізація саме у сфері фінансового права.

«Визнання у профільному рейтингу є вагомим та, в той же час, цілком логічним досягненням для нашої фірми. Ми пишаємося роботою над комплексними проектами в сфері банківського та фінансового права, а також супроводженням міжнародних M&A трансакцій.  Безумовно, цим визнанням ми завдячуємо старанній роботі команди юристів GOLAW та нашим клієнтам, які протягом багатьох років дають позитивні відгуки щодо нашої фірми, що говорить про відмінну якість наданих послуг».

Максим Лебедєв,

Партнер, адвокат GOLAW

IFLR (International Financial Law Review) – провідний міжнародний рейтинг у сфері фінансового права. Починаючи з 1990 року, дослідницька комісія визначає кращих юристів та юридичні фірми  відповідної спеціалізації у більш ніж 120 юрисдикціях світу. Результати рейтингу базуються на відгуках клієнтів та колег, а також на якості реалізованих проектів за останні 12 місяців.

GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти.

GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, «Юридична премія». 

Фірма також входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: