fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GOLAW приєдналася до консалтингової програми Київської школи економіки, що сприяє росту та розвитку бізнесу

08/ 09/ 2023
  В рамках програми експерти KSE надають індивідуальні консультації компанії з питань покращення бізнес-процесів. Зараз ми працюємо над інтеграцією штучного інтелекту в діяльність фірми, покращенням кіберзахисту, удосконаленням внутрішніх політик та стандартів ведення бізнесу. Також, ми готуємося до втілення масштабних проєктів реконструкції та відновлення країни. «Важливо розуміти, що юридичні процеси в Україні тривають навіть під час війни. Ми тримаємо руку на пульсі головних змін і активно покращуємо наш бізнес. Сучасні юридичні фірми повинні бути готовими надавати високий рівень обслуговування, обробляючи велику кількість запитів від міжнародних партнерів та інвесторів. Саме тому наша команда активно впроваджує передові технології, щоб відповідати всім вимогам майбутніх міжнародних проєктів», - прокоментував керуючий партнер GOLAW Валентин Гвоздій.

В рамках програми експерти KSE надають індивідуальні консультації компанії з питань покращення бізнес-процесів.

Зараз ми працюємо над інтеграцією штучного інтелекту в діяльність фірми, покращенням кіберзахисту, удосконаленням внутрішніх політик та стандартів ведення бізнесу. Також, ми готуємося до втілення масштабних проєктів реконструкції та відновлення країни.

«Важливо розуміти, що юридичні процеси в Україні тривають навіть під час війни. Ми тримаємо руку на пульсі головних змін і активно покращуємо наш бізнес. Сучасні юридичні фірми повинні бути готовими надавати високий рівень обслуговування, обробляючи велику кількість запитів від міжнародних партнерів та інвесторів. Саме тому наша команда активно впроваджує передові технології, щоб відповідати всім вимогам майбутніх міжнародних проєктів», – прокоментував керуючий партнер GOLAW Валентин Гвоздій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: