fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GOLAW продовжує працювати та реалізовувати клієнтські проєкти в Україні та Німеччині

24/ 05/ 2022
  Ми доступні для наших клієнтів, оперативно надаємо юридичну допомогу з податкових, корпоративних, трудових, кримінальних питань, питань антимонопольного права, а також супроводжуємо вирішення судових спорів. GOLAW – єдина українська юридична фірма, що має повнофункціональний офіс у Німеччині. Наразі частина нашої юридичної команди працює в Берліні та вирішує питання клієнтів у Європейському союзі. Інша частина команди працює в Україні та надає послуги юридичного супроводу з питань українського законодавства. Партнерський склад фірми також тісно співпрацює з урядами країн Європи з питань розробки програм післявоєнного відновлення України та залучення інвестицій у сферу будівництва, інфраструктури, енергетики та природних ресурсів.

Ми доступні для наших клієнтів, оперативно надаємо юридичну допомогу з податкових, корпоративних, трудових, кримінальних питань, питань антимонопольного права, а також супроводжуємо вирішення судових спорів.

GOLAW – єдина українська юридична фірма, що має повнофункціональний офіс у Німеччині. Наразі частина нашої юридичної команди працює в Берліні та вирішує питання клієнтів у Європейському союзі.

Інша частина команди працює в Україні та надає послуги юридичного супроводу з питань українського законодавства.

Партнерський склад фірми також тісно співпрацює з урядами країн Європи з питань розробки програм післявоєнного відновлення України та залучення інвестицій у сферу будівництва, інфраструктури, енергетики та природних ресурсів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: