fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GOLAW посилює лідируючі позиції у ТОП-10 юридичних фірм України

07/ 12/ 2018
  За результатами щорічного дослідження Юридичної практики «50 провідних юридичних фірм України 2018», оприлюдненого 4 грудня 2018, GOLAW зайняла 7 місце. «Головною цінністю для GOLAW є наші Клієнти. Я дякую кожному з них за довіру та цікаві проекти, за надані нашій команді можливості протягом багатьох років демонструвати силу юридичних послуг найвищої якості». Валентин Гвоздій, Керуючий партнер GOLAW отримала високе визнання відразу у декількох ключових практиках, серед яких: ТОП-3 Енергетика та природні ресурси ТОП-4 Кримінальне право Захист бізнесу Комплаєнс ТОП-5 Податкове право (особлива відзнака в податкових спорах) ТОП-6 Корпоративна практика Банківське та фінансове право Трудове право Судова практика Банкрутство ТОП-8 M&A Четверо партнерів  GOLAW отримали індивідуальне визнання у наступних практиках: Валентин Гвоздій – Cудова практика Сергій Оберкович – Енергетика та природні ресурси Ігор Глушко – Кримінальне право Анжеліка Моісєєва – Кримінальне право *** «50 провідних юридичних фірм України» - всеукраїнське дослідження юридичного ринку, яке щорічно проводиться спеціалізованим виданням «Юридическая практика». Дослідницька комісія формує рейтинг 50 лідируючих юридичних фірм країни, а також визначає кращі фірми та юристів за окремими практиками. Довідник надає огляд провідних фірм України за такими критеріями як кількість юристів, прибутковість, фінансова ефективність, найбільші публічні угоди та судові справи тощо. Дослідження проводиться з 1997 року та є єдиним незалежним рейтингом юридичних послуг України. GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти. GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, FLR 1000 та Юридична премія». Фірма багато років поспіль входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

За результатами щорічного дослідження Юридичної практики «50 провідних юридичних фірм України 2018», оприлюдненого 4 грудня 2018, GOLAW зайняла 7 місце.

«Головною цінністю для GOLAW є наші Клієнти. Я дякую кожному з них за довіру та цікаві проекти, за надані нашій команді можливості протягом багатьох років демонструвати силу юридичних послуг найвищої якості».

Валентин Гвоздій, Керуючий партнер

GOLAW отримала високе визнання відразу у декількох ключових практиках, серед яких:

ТОП-3

 • Енергетика та природні ресурси

ТОП-4

 • Кримінальне право
 • Захист бізнесу
 • Комплаєнс

ТОП-5

 • Податкове право (особлива відзнака в податкових спорах)

ТОП-6

 • Корпоративна практика
 • Банківське та фінансове право
 • Трудове право
 • Судова практика
 • Банкрутство

ТОП-8

 • M&A

Четверо партнерів  GOLAW отримали індивідуальне визнання у наступних практиках:

Валентин Гвоздій – Cудова практика

Сергій Оберкович – Енергетика та природні ресурси

Ігор Глушко – Кримінальне право

Анжеліка Моісєєва – Кримінальне право

***

«50 провідних юридичних фірм України» – всеукраїнське дослідження юридичного ринку, яке щорічно проводиться спеціалізованим виданням «Юридическая практика». Дослідницька комісія формує рейтинг 50 лідируючих юридичних фірм країни, а також визначає кращі фірми та юристів за окремими практиками.

Довідник надає огляд провідних фірм України за такими критеріями як кількість юристів, прибутковість, фінансова ефективність, найбільші публічні угоди та судові справи тощо.

Дослідження проводиться з 1997 року та є єдиним незалежним рейтингом юридичних послуг України.

GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти.

GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, FLR 1000 та Юридична премія».

Фірма багато років поспіль входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: