fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GOLAW отримала високу відзнаку престижного міжнародного рейтингу The Legal 500 EMEA

24/ 04/ 2020
  За результатами щорічного міжнародного дослідження The Legal 500 EMEA 2020, юридична фірма GOLAW отримала виску відзнаку відразу у дев’яти практиках. Вісім юристів зазначені дослідницькою комісією провідними спеціалістами різних галузей права,  троє з яких отримали окреме індивідуальне визнання в категоріях «Лідер» та «Нове покоління лідерів». Серед визнаних практик: Трудове право (Tier 2) Кримінальне право (Tier 2) Енергетика (Tier 2) Банківське та фінансове право, ринки капіталів (Tier 3) Комерційне, корпоративне право та M&A (Tier 3) Вирішення судових спорів (Tier 3) Практика приватних клієнтів (Tier 3) Нерухомість та будівництво (Tier 3) Податкове право (Tier 3) Індивідуальне визнання отримали: Катерина Манойленко, партнер GOLAW – категорія «Лідер», Трудове право; Анжеліка Моісєєва, партнер GOLAW – категорія «Лідер», Кримінальне право; Катерина Цвєткова, радник GOLAW – категорія «Нове покоління лідерів», Трудове право. Cеред провідних юристів фірми названі: Валентин Гвоздій, керуючий партнер GOLAW - Трудове право, Кримінальне право, Вирішення судових спорів, Податкове право; Сергій Оберкович, старший партнер GOLAW - Енергетика, Банківське та фінансове право, ринки капіталів, Комерційне, корпоративне право та M&A, Практика приватних клієнтів, Нерухомість та будівництво; Максим Лебедєв, партнер GOLAW - Енергетика, Комерційне, корпоративне право та M&A, Практика приватних клієнтів, Нерухомість та будівництво; Ігор Глушко, партнер GOLAW - Кримінальне право; Ірина Кальницька, партнер GOLAW - Банківське та фінансове право, ринки капіталів, Податкове право. Однією з основних складових проведення дослідження The Legal 500 є опитування клієнтів.  Клієнти GOLAW надали позитивні відгуки щодо роботи юристів, зазначивши, зокрема, що вони є “командою, яка заслуговує називатися однією з кращих в Україні”. Неодноразово відзначені “бізнес-орієнтований” та “креативний” підходи в роботі, а також “вміння обирати виграшну стратегію”.  Клієнти також підкреслюють, що юристи фірми “мають виключну комбінацію практичного досвіду та вміння розробляти нестандартні стратегії. Вони не спираються на вже існуючу юридичну практику – вони створюють прецеденти”. Всі відзначені юристи GOLAW отримали окремі індивідуальні рекомендації від клієнтів. Ознайомитися з усіма відгуками клієнтів, а також коментарями дослідницької комісії The Legal 500 щодо роботи фірми можна на сайті GOLAW. Результати дослідження також можна подивитися на сайті  The Legal 500 (мова - англійська). The Legal 500 – провідний міжнародний рейтинг, який упродовж майже 30 років оцінює сильні сторони юридичних фірм у більш ніж 100 юрисдикціях. Дослідження рейтингу базується на анкетах юридичних фірм, відгуках 300 000 клієнтів та інтервю з юристами. Отримані результати переглядаються та оновлюються щороку, аби забезпечити найсучасніше бачення світового ринку юридичних послуг.

За результатами щорічного міжнародного дослідження The Legal 500 EMEA 2020, юридична фірма GOLAW отримала виску відзнаку відразу у дев’яти практиках. Вісім юристів зазначені дослідницькою комісією провідними спеціалістами різних галузей права,  троє з яких отримали окреме індивідуальне визнання в категоріях «Лідер» та «Нове покоління лідерів».

Серед визнаних практик:

 • Трудове право (Tier 2)
 • Кримінальне право (Tier 2)
 • Енергетика (Tier 2)
 • Банківське та фінансове право, ринки капіталів (Tier 3)
 • Комерційне, корпоративне право та M&A (Tier 3)
 • Вирішення судових спорів (Tier 3)
 • Практика приватних клієнтів (Tier 3)
 • Нерухомість та будівництво (Tier 3)
 • Податкове право (Tier 3)

Індивідуальне визнання отримали:

 • Катерина Манойленко, партнер GOLAW – категорія «Лідер», Трудове право;
 • Анжеліка Моісєєва, партнер GOLAW – категорія «Лідер», Кримінальне право;
 • Катерина Цвєткова, радник GOLAW – категорія «Нове покоління лідерів», Трудове право.

Cеред провідних юристів фірми названі:

 • Валентин Гвоздій, керуючий партнер GOLAW – Трудове право, Кримінальне право, Вирішення судових спорів, Податкове право;
 • Сергій Оберкович, старший партнер GOLAW – Енергетика, Банківське та фінансове право, ринки капіталів, Комерційне, корпоративне право та M&A, Практика приватних клієнтів, Нерухомість та будівництво;
 • Максим Лебедєв, партнер GOLAW – Енергетика, Комерційне, корпоративне право та M&A, Практика приватних клієнтів, Нерухомість та будівництво;
 • Ігор Глушко, партнер GOLAW – Кримінальне право;
 • Ірина Кальницька, партнер GOLAW – Банківське та фінансове право, ринки капіталів, Податкове право.

Однією з основних складових проведення дослідження The Legal 500 є опитування клієнтів.  Клієнти GOLAW надали позитивні відгуки щодо роботи юристів, зазначивши, зокрема, що вони є “командою, яка заслуговує називатися однією з кращих в Україні”. Неодноразово відзначені “бізнес-орієнтований” та “креативний” підходи в роботі, а також “вміння обирати виграшну стратегію”.  Клієнти також підкреслюють, що юристи фірми “мають виключну комбінацію практичного досвіду та вміння розробляти нестандартні стратегії. Вони не спираються на вже існуючу юридичну практику – вони створюють прецеденти”.

Всі відзначені юристи GOLAW отримали окремі індивідуальні рекомендації від клієнтів. Ознайомитися з усіма відгуками клієнтів, а також коментарями дослідницької комісії The Legal 500 щодо роботи фірми можна на сайті GOLAW.

Результати дослідження також можна подивитися на сайті  The Legal 500 (мова – англійська).

The Legal 500 – провідний міжнародний рейтинг, який упродовж майже 30 років оцінює сильні сторони юридичних фірм у більш ніж 100 юрисдикціях. Дослідження рейтингу базується на анкетах юридичних фірм, відгуках 300 000 клієнтів та інтерв’ю з юристами. Отримані результати переглядаються та оновлюються щороку, аби забезпечити найсучасніше бачення світового ринку юридичних послуг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: