fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GLUSCO розігрує поїздку до Європи на матч Національної збірної України з футболу

02/ 07/ 2018
  Паливна мережа GLUSCO анонсувала акцію «Виграй подорож до Європи». Згідно з умовами акції, протягом місяця, з 02.07.2018 до 02.08.2018 року, кожен клієнт, що заправить  свою автівку від 20 літрів на АЗК мережі GLUSCO будь-яким видом пального – отримає можливість виграти подорож на двох до Європи на матч Ліги Націй УЄФА. «GLUSCO надихає та обєднує, даруючи можливість українцям підтримати улюблену команду на виїзному матчі в атмосферній Європі», - йдеться у повідомленні прес-служби компанії на офіційному сайті www.glusco.swiss. Одна з головних умов акції – бути учасником  програми лояльності GLUSCO CLUB. Нагадаємо, що компанія GLUSCO є паливним спонсором та офіційним постачальником пального Федерації футболу України та Національної збірної України з футболу. Також компанія підтримує ФК «Львів» та є генеральним партнером Чемпіонату України з ралі. Компанія «Глуско Україна» є сестринською структурою Glusco Energy S.A. (Швейцарія). Наприкінці 2016 року АМКУ дозволив придбати роздрібний бізнес «Роснефті» в Україні швейцарській компанії Glusco Energy S.A., яка входить до орбіти міжнародної трейдингової компанії Proton Energy Group S.A. У 2017 році компанія Glusco Energy S.A. завершила угоду з придбання зазначених активів. Proton Energy Group (Швейцарія) – міжнародний трейдер, заснований у 2009 році. Кінцевий бенефіціар компанії – Нісан Моісеєв. Роздрібний бізнес компанії «Глуско» нараховує 127 АЗК та 6 нафтобаз.

Паливна мережа GLUSCO анонсувала акцію «Виграй подорож до Європи». Згідно з умовами акції, протягом місяця, з 02.07.2018 до 02.08.2018 року, кожен клієнт, що заправить  свою автівку від 20 літрів на АЗК мережі GLUSCO будь-яким видом пального – отримає можливість виграти подорож на двох до Європи на матч Ліги Націй УЄФА.

«GLUSCO надихає та об’єднує, даруючи можливість українцям підтримати улюблену команду на виїзному матчі в атмосферній Європі», – йдеться у повідомленні прес-служби компанії на офіційному сайті www.glusco.swiss.

Одна з головних умов акції – бути учасником  програми лояльності GLUSCO CLUB.

Нагадаємо, що компанія GLUSCO є паливним спонсором та офіційним постачальником пального Федерації футболу України та Національної збірної України з футболу.

Також компанія підтримує ФК «Львів» та є генеральним партнером Чемпіонату України з ралі.

Компанія «Глуско Україна» є сестринською структурою Glusco Energy S.A. (Швейцарія). Наприкінці 2016 року АМКУ дозволив придбати роздрібний бізнес «Роснефті» в Україні швейцарській компанії Glusco Energy S.A., яка входить до орбіти міжнародної трейдингової компанії Proton Energy Group S.A. У 2017 році компанія Glusco Energy S.A. завершила угоду з придбання зазначених активів.

Proton Energy Group (Швейцарія) – міжнародний трейдер, заснований у 2009 році. Кінцевий бенефіціар компанії – Нісан Моісеєв. Роздрібний бізнес компанії «Глуско» нараховує 127 АЗК та 6 нафтобаз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: