fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Глобус Банк почав приймати Дію

21/ 01/ 2021
  Отримуйте весь спектр банківських послуг за допомогою шерингу копій цифрових документів з Дії. З 21 січня ви зможете віддалено пройти реєстрацію і стати клієнтом Глобус Банку. Це просто і зручно, паперові документи більше не потрібні. Банк дбає про вашу безпеку. Новий сервіс дозволяє уникати зайвих візитів до відділення. Вам потрібен лише застосунок GlobusPlus, пункт у меню — Реєстрація. Як це працює: У додатку GlobusPlus Ви обираєте ідентифікація за допомогою Дії. Після чого Ви підтверджуєте надання копії цифрового документа у застосунку Дія. Робите селфі та заповнюєте дані Анкети. Відправляєте свої дані в Банк. Далі ми надсилаємо Вам Push-повідомлення про підписання документа на екрані Вашого телефону. Після отримання Вашого підпису ми перевіряємо цифрову копію документа та Ваш підпис. Всього кілька хвилин і Ви стаєте клієнтом Глобус Банку та можете користуватися всіма нашими послугами за допомогою застосунку! Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний, непомітний, людяний. Дія 2.0 — оновлений мобільний застосунок, за допомогою якого українці мають змогу отримувати доступ до своїх цифрових документів і в потрібних життєвих ситуаціях у кілька кліків шерити їхні цифрові копії. Серед них — ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНУКПН), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО). Завантажуйте застосунок GlobusPlus просто зараз. Для Android Для Ios

Отримуйте весь спектр банківських послуг за допомогою шерингу копій цифрових документів з Дії.

З 21 січня ви зможете віддалено пройти реєстрацію і стати клієнтом Глобус Банку. Це просто і зручно, паперові документи більше не потрібні.

Банк дбає про вашу безпеку. Новий сервіс дозволяє уникати зайвих візитів до відділення.

Вам потрібен лише застосунок GlobusPlus, пункт у меню — “Реєстрація”.

Як це працює:

  • У додатку GlobusPlus Ви обираєте ідентифікація за допомогою Дії. Після чого Ви підтверджуєте надання копії цифрового документа у застосунку Дія.
  • Робите селфі та заповнюєте дані Анкети.
  • Відправляєте свої дані в Банк.
  • Далі ми надсилаємо Вам Push-повідомлення про підписання документа на екрані Вашого телефону.
  • Після отримання Вашого підпису ми перевіряємо цифрову копію документа та Ваш підпис.
  • Всього кілька хвилин і Ви стаєте клієнтом Глобус Банку та можете користуватися всіма нашими послугами за допомогою застосунку!

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний, непомітний, людяний.

Дія 2.0 — оновлений мобільний застосунок, за допомогою якого українці мають змогу отримувати доступ до своїх цифрових документів і в потрібних життєвих ситуаціях у кілька кліків шерити їхні цифрові копії. Серед них — ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНУКПН), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО).

Завантажуйте застосунок GlobusPlus просто зараз.

Для Android

Для Ios

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: