fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Глобус Банк — номер 1 на первинному ринку іпотечного кредитування України

10/ 02/ 2021
  Наш банк видає 9 з 10 кредитів на нове сучасне житло. Згідно зі свіжою статистикою Національного банку України, за перші 10 місяців минулого року українські банки видали 367 первинних іпотечних кредитів. За цей же час Глобус Банк допоміг придбати таке житло 337 клієнтам. Це означає, що частка Глобус Банку на іпотечному ринку України сягнула 92%. Це феноменальний результат, який є наслідком довіри до Глобус банку з боку громадян та наших партнерів і багаторічної професійної і роботи нашої команди, - зазначила Олена Дмітрієва, перша заступниця Голови Правління Глобус Банку. Національний банк також зазначає, що ринок іпотечного кредитування в Україні постійно зростає. Так, у жовтні 2020-го року його обсяги були найбільшими за останні два роки. Глобус Банк працює на ринку іпотечного кредитування вже 5 років. За цей час у банку акредитовано майже 350 обєктів. Партнерські програми з більш ніж 40 партнерами-забудовниками дозволяють нам пропонувати клієнтам максимально вигідні умови на придбання як нового, так і готового житла. Ви можете просто зараз підібрати квартиру своєї мрії та розрахувати її вартість за допомогою нашої іпотечної карти https://globusbank.com.ua/ua/ipoteka.html

Наш банк видає 9 з 10 кредитів на нове сучасне житло.

Згідно зі свіжою статистикою Національного банку України, за перші 10 місяців минулого року українські банки видали 367 первинних іпотечних кредитів.

За цей же час Глобус Банк допоміг придбати таке житло 337 клієнтам. Це означає, що частка Глобус Банку на іпотечному ринку України сягнула 92%.

“Це феноменальний результат, який є наслідком довіри до Глобус банку з боку громадян та наших партнерів і багаторічної професійної і роботи нашої команди”, – зазначила Олена Дмітрієва, перша заступниця Голови Правління Глобус Банку.

Національний банк також зазначає, що ринок іпотечного кредитування в Україні постійно зростає. Так, у жовтні 2020-го року його обсяги були найбільшими за останні два роки.

Глобус Банк працює на ринку іпотечного кредитування вже 5 років. За цей час у банку акредитовано майже 350 об’єктів. Партнерські програми з більш ніж 40 партнерами-забудовниками дозволяють нам пропонувати клієнтам максимально вигідні умови на придбання як нового, так і готового житла.

Ви можете просто зараз підібрати квартиру своєї мрії та розрахувати її вартість за допомогою нашої іпотечної карти https://globusbank.com.ua/ua/ipoteka.html

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: