fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Глобальний Воркшоп Red Bull Basement 2020 пройде онлайн!

10/ 12/ 2020
    10-13 грудня у фіналі - Глобальному воркшопі - Red Bull Basement поєднає команди молодих новаторів з усього світу, створюючи одне динамічне співтовариство, де вони можуть вчитися, розвиватися та взаємодіяти. Через глобальну ситуацію зі здоров’ям цього року Глобальний Воркшоп трансформовано у віртуальний воркшоп за допомогою платформи gather.town, що дозволяє учасникам взаємодіяти та досліджувати дистанційно - це не буде звичайним онлайн-дзвінком! Чотириденний захід буде насичений досвідом, і міститиме практичні семінари та ключові виступи міжнародних візіонерів. Все завершиться прямою трансляцією - ексклюзивно для учасників та медіа-партнерів - записаної у студії VR (віртуальної реальності), де команди матимуть можливість виступити зі своїми ідеями передсуддями, і ми з’ясуємо, хто отримає найвищі почесті як глобальний переможець 2020 року. Геніальні ідеї, представлені на Глобальному воркшопі, пропонують цілий ряд рішень для поліпшення життя в університетському містечку, а можливо і у світі за його межами, таких як: Студенти університету Брунель у Лондоні, Великобританія, придумали Lava Aqua X - рішення, яке збирає та повторно використовує воду для душу для прання одягу. Вони підрахували, що якби кожен студент у Лондоні скористався їх винаходом, було б збережено достатньо води, щоб заповнити 700 олімпійських басейнів на рік. Студентська команда з університету Кейо в Токіо, Японія, розробляє технологію «колібрі», яка перетворює звукові хвилі в електрику для більш свідомого майбутнього. Назва натхнена казкою про колібрі, який гасив вогонь, по одній краплі води за раз. Студентські новатори Запорізького Національного університету з Запоріжжя, Україна представлять свою ідею ZNU APP, яка стосується розширення можливостей студентів. Із рішенням, яке передбачає соціальну мережу для студентів, що у ігровій формі допомагатиме їм з організацією навчання. Red Bull Basement – це щорічна світова програма, яка запрошує студентів (винахідників і підприємців) упроваджувати інновації в університеті та кампусі сьогодні та покращувати світ завтра, реалізовуючи творчі ідеї для майбутніх змін. Для ЗМІ: Маєте бажання відвідати онлайн-містечко gather.town та послухати цікаві виступи світових візіонерів, а також ідеї міжнародних учасників? Напишіть нам, ми акредитуємо ваc та вишлемо необхідні посилання. Контакт: Lidiya.turkovska@redbull.com 067 799 60 20
01/

 

10-13 грудня у фіналі – Глобальному воркшопі – Red Bull Basement поєднає команди молодих новаторів з усього світу, створюючи одне динамічне співтовариство, де вони можуть вчитися, розвиватися та взаємодіяти.

Через глобальну ситуацію зі здоров’ям цього року Глобальний Воркшоп трансформовано у віртуальний воркшоп за допомогою платформи gather.town, що дозволяє учасникам взаємодіяти та досліджувати дистанційно – це не буде звичайним онлайн-дзвінком! Чотириденний захід буде насичений досвідом, і міститиме практичні семінари та ключові виступи міжнародних візіонерів. Все завершиться прямою трансляцією – ексклюзивно для учасників та медіа-партнерів – записаної у студії VR (віртуальної реальності), де команди матимуть можливість виступити зі своїми ідеями передсуддями, і ми з’ясуємо, хто отримає найвищі почесті як глобальний переможець 2020 року.

Геніальні ідеї, представлені на Глобальному воркшопі, пропонують цілий ряд рішень для поліпшення життя в університетському містечку, а можливо і у світі за його межами, таких як:

Студенти університету Брунель у Лондоні, Великобританія, придумали Lava Aqua X – рішення, яке збирає та повторно використовує воду для душу для прання одягу. Вони підрахували, що якби кожен студент у Лондоні скористався їх винаходом, було б збережено достатньо води, щоб заповнити 700 олімпійських басейнів на рік.

Студентська команда з університету Кейо в Токіо, Японія, розробляє технологію «колібрі», яка перетворює звукові хвилі в електрику для більш свідомого майбутнього. Назва натхнена казкою про колібрі, який гасив вогонь, по одній краплі води за раз.

Студентські новатори Запорізького Національного університету з Запоріжжя, Україна представлять свою ідею ZNU APP, яка стосується розширення можливостей студентів. Із рішенням, яке передбачає соціальну мережу для студентів, що у ігровій формі допомагатиме їм з організацією навчання.

Red Bull Basement – це щорічна світова програма, яка запрошує студентів (винахідників і підприємців) упроваджувати інновації в університеті та кампусі сьогодні та покращувати світ завтра, реалізовуючи творчі ідеї для майбутніх змін.

Для ЗМІ:

Маєте бажання відвідати онлайн-містечко gather.town та послухати цікаві виступи світових візіонерів, а також ідеї міжнародних учасників?

Напишіть нам, ми акредитуємо ваc та вишлемо необхідні посилання.

Контакт: Lidiya.turkovska@redbull.com

067 799 60 20

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: