fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Глобальний постачальник логістичних послуг DSV придбав фулфілмент-оператора

13/ 09/ 2018
  DSV придбала голландського мультиканального фулфілмент-оператора S&H з метою розширення своїх можливостей в області надання послуг для електронної комерції. Угода відбулася 4 вересня 2018 року, компанія DSV придбала 100% акцій S&H. «S&H зарекомендувала себе як лідер в області фулфілменту в регіоні Бенілюкс, і ми дуже раді оголосити, що S&H тепер входить до складу DSV Group», - сказав Брайан Ейзінг, генеральний директор підрозділу DSV Solutions. S&H займає лідируючі позиції в області багатоканального фулфілменту в Європі і пропонує широкий спектр послуг: складування; обробку замовлень; проведення фінансових операцій; розподіл і доставку по Європі; клієнтський сервіс; обробку повернень, управління ланцюгами поставок. Компанія базується в Нідерландах і нараховує близько 120 співробітників. Після підписання контракту S&H продовжить працювати як самостійна компанія під назвою DSV Multi-Channel Fulfillment. «Я радий прийняти на себе цю нову роль і в рівній мірі радий очолити команду експертів за багатоканальним фулфілментом. S&H має унікальне ціннісну пропозицію, що підтримувалася складною і гнучкою ІТ-системою, що робить багатоканальне виконання простим. Ми хочемо продовжити традиції S&H і допомогти клієнтам досягти успіху на своїх ринках», - сказав Пітер ван дер Маас, EVP підрозділ DSV Solutions. Джерело: http://www.dsv.com/

DSV придбала голландського мультиканального фулфілмент-оператора S&H з метою розширення своїх можливостей в області надання послуг для електронної комерції. Угода відбулася 4 вересня 2018 року, компанія DSV придбала 100% акцій S&H.

«S&H зарекомендувала себе як лідер в області фулфілменту в регіоні Бенілюкс, і ми дуже раді оголосити, що S&H тепер входить до складу DSV Group», – сказав Брайан Ейзінг, генеральний директор підрозділу DSV Solutions.

S&H займає лідируючі позиції в області багатоканального фулфілменту в Європі і пропонує широкий спектр послуг: складування; обробку замовлень; проведення фінансових операцій; розподіл і доставку по Європі; клієнтський сервіс; обробку повернень, управління ланцюгами поставок. Компанія базується в Нідерландах і нараховує близько 120 співробітників.

Після підписання контракту S&H продовжить працювати як самостійна компанія під назвою DSV Multi-Channel Fulfillment.

«Я радий прийняти на себе цю нову роль і в рівній мірі радий очолити команду експертів за багатоканальним фулфілментом. S&H має унікальне ціннісну пропозицію, що підтримувалася складною і гнучкою ІТ-системою, що робить багатоканальне виконання простим. Ми хочемо продовжити традиції S&H і допомогти клієнтам досягти успіху на своїх ринках», – сказав Пітер ван дер Маас, EVP підрозділ DSV Solutions.

Джерело: http://www.dsv.com/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: