fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GlobalLogic запускає IT-курси по C/C++ для початківців з можливістю приєднатись до компанії

13/ 02/ 2024
  У березні 2024 року одна з найбільших IT-компаній в Україні – GlobalLogic – запускає новий курс GL BaseCamp з C/C++ для розробників-початківців у Львові. Найуспішніші випускники отримають можливість приєднатися до проєктів компанії після завершення навчання. GL BaseCamp від GlobalLogic Education — це IT-курси для початківців, які вже володіють основами розробки або тестування програмного забезпечення. Слухачі курсу отримають практичний досвід та менторську підтримку від експертів GlobalLogic. Тема цього курсу — розробка на мовах програмування С та С++. Ці мови застосовуються під час створення ПЗ для автомобілів, медичного обладнання, мережевих пристроїв, а також мультимедійних програм та компютерних ігор.  Курс триватиме 3 місяці та пройде онлайн. Після успішного завершення учасники отримають сертифікат, а найкращі з них зможуть приєднатись до проєктів GlobalLogic у Львові. Так, впродовж 2023 року, 13 слухачів GL BaseCamp успішно доєднались до компанії. Реєстрація на курс відкрита до 28 лютого. Детальна інформація та умови реєстрації на сторінці курсу.

У березні 2024 року одна з найбільших IT-компаній в Україні – GlobalLogic – запускає новий курс GL BaseCamp з C/C++ для розробників-початківців у Львові. Найуспішніші випускники отримають можливість приєднатися до проєктів компанії після завершення навчання.

GL BaseCamp від GlobalLogic Education — це IT-курси для початківців, які вже володіють основами розробки або тестування програмного забезпечення. Слухачі курсу отримають практичний досвід та менторську підтримку від експертів GlobalLogic.

Тема цього курсу — розробка на мовах програмування С та С++. Ці мови застосовуються під час створення ПЗ для автомобілів, медичного обладнання, мережевих пристроїв, а також мультимедійних програм та комп’ютерних ігор. 

Курс триватиме 3 місяці та пройде онлайн. Після успішного завершення учасники отримають сертифікат, а найкращі з них зможуть приєднатись до проєктів GlobalLogic у Львові.

Так, впродовж 2023 року, 13 слухачів GL BaseCamp успішно доєднались до компанії.

Реєстрація на курс відкрита до 28 лютого. Детальна інформація та умови реєстрації на сторінці курсу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: