fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GlobalLogic — у топ-10 найкращих роботодавців ІТ-сфери на думку студентів

22/ 10/ 2021
  GlobalLogic — у топ-10 найкращих роботодавців ІТ-сфери в Україні. Про це свідчать результати опитування понад 1340 студентів і нещодавніх випускників. Дослідження провела HR бренд-агенція UGEN у травні 2021 року. GlobalLogic — серед лідерів як на думку студентів із досвідом роботи менше року, так і з досвідом 1-5 років. Розвиток інженерних талантів — один із пріоритетів компанії. У 2020 році близько 25% інженерів, які прийшли в GlobalLogic в Україні, — фахівці з досвідом у комерційних проєктах до одного року. Також з 2018 року група компаній GlobalLogic інвестувала понад $4 млн у розвиток інженерних талантів у регіоні Центральної та Східної Європи. Значна частина цих коштів припадає на Україну. Також компанія активно розвиває програми GL BaseCamp та GL ProCamp, а також Trainee Program, де студенти та спеціалісти можуть пройти спеціальні курси та долучитись до реальних проєктів компанії. Дізнайтеся більше на сторінці GlobalLogic Education. Про GlobalLogic GlobalLogic, компанія групи Hitachi, – лідер у сфері послуг по розробці цифрових продуктів. Ми допомагаємо нашим клієнтам проєктувати й створювати інноваційні продукти, платформи та цифрові рішення для сучасного світу. Об’єднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу в різних галузях, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їх перехід до цифрового бізнесу майбутнього. З 2020 року GlobalLogic посідає перші місця в провідних рейтингах “Кращий роботодавець” в категорії IT. Серед них Randstad Employer Brand Research від Ancor, “Кращий роботодавець” від Ernst & Young, “Репутаційні активісти” від PR-Service, а також рейтинг від журналів Фокус і Forbes. Згідно з рейтингами DOU, з січня 2019 року GlobalLogic входить в ТОП-3 кращих компаній для технічних фахівців серед великих IT-компаній. Влітку 2021 року GlobalLogic увійшла в ТОП-3 найбільших IT-компаній України за версією DOU. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться в Кремнієвій долині в США, а центри розробки й дизайну, а також дизайн-центри розташовані по всьому світу. 

GlobalLogic — у топ-10 найкращих роботодавців ІТ-сфери в Україні. Про це свідчать результати опитування понад 1340 студентів і нещодавніх випускників. Дослідження провела HR бренд-агенція UGEN у травні 2021 року. GlobalLogic — серед лідерів як на думку студентів із досвідом роботи менше року, так і з досвідом 1-5 років.

Розвиток інженерних талантів — один із пріоритетів компанії. У 2020 році близько 25% інженерів, які прийшли в GlobalLogic в Україні, — фахівці з досвідом у комерційних проєктах до одного року. Також з 2018 року група компаній GlobalLogic інвестувала понад $4 млн у розвиток інженерних талантів у регіоні Центральної та Східної Європи. Значна частина цих коштів припадає на Україну.

Також компанія активно розвиває програми GL BaseCamp та GL ProCamp, а також Trainee Program, де студенти та спеціалісти можуть пройти спеціальні курси та долучитись до реальних проєктів компанії.

Дізнайтеся більше на сторінці GlobalLogic Education.

Про GlobalLogic

GlobalLogic, компанія групи Hitachi, – лідер у сфері послуг по розробці цифрових продуктів. Ми допомагаємо нашим клієнтам проєктувати й створювати інноваційні продукти, платформи та цифрові рішення для сучасного світу. Об’єднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу в різних галузях, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їх перехід до цифрового бізнесу майбутнього. З 2020 року GlobalLogic посідає перші місця в провідних рейтингах “Кращий роботодавець” в категорії IT. Серед них Randstad Employer Brand Research від Ancor, “Кращий роботодавець” від Ernst & Young, “Репутаційні активісти” від PR-Service, а також рейтинг від журналів Фокус і Forbes. Згідно з рейтингами DOU, з січня 2019 року GlobalLogic входить в ТОП-3 кращих компаній для технічних фахівців серед великих IT-компаній. Влітку 2021 року GlobalLogic увійшла в ТОП-3 найбільших IT-компаній України за версією DOU. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться в Кремнієвій долині в США, а центри розробки й дизайну, а також дизайн-центри розташовані по всьому світу. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: