fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Global Business for Ukraine – українська економічна дипломатія від EBA в дії на глобальному рівні

09/ 11/ 2022
  Україна – країна з колосальними можливостями та потенціалом. Країна, що сьогодні демонструє всьому світу не лише сміливість, патріотизм та стійкість духу, але і прогресивність та відповідальність бізнесу, талановитість людей.  Так, сьогодні Україна переживає непрості часи, тож, безперечно, вкрай важливою наразі є міжнародна підтримка та розвиток відносин між бізнесом в Україні та за кордоном, щоб ще більше підсилювати економічний фронт країни.  Більше того, важливо максимально говорити про Україну. Звісно, наразі майже всі шпальти медіа наповнені заголовками про Україну, проте, в більшості своїй, на воєнні теми, що безумовно необхідно, аби продовжувати отримувати допомогу та підтримку від міжнародних партнерів, донорів тощо.  Тим не менше, Україна без перебільшень – це країна можливостей та прикладів стійкості та незламності як кожного українця, так і бізнесів, які продовжують налаштовувати свої процеси та набирати обертів навіть у найскладніших умовах невизначеності. Нам є чим пишатися і про це мають знати наші міжнародні бізнес партнери. Наприклад, всесвітньо відомий агро напрямок, розгалужена логістична інфраструктура, розвинені технології, ІТ-індустрія, котра щороку розвивається колосальними темпами, родючі грунти, надзвичайно якісний сервісний напрямок (готельний, ресторанний, б’юті) та медицина тощо.  Global Business for Ukraine (GB4U) – це екстра територіальна бізнес асоціація, продовження ЕВА, але на міжнародній арені, покликана: Об’єднувати глобальний бізнес навколо України, ділитися з міжнародною бізнес-спільнотою інформацією про Україну, існуючі можливості, прогнози та настрої бізнесу, що працює в країні, тощо.  Надавати допомогу та підтримку глобальним компаніям у знаходженні партнерів, клієнтів, стейкхолдерів в Україні.  Сприяти залученню інвестицій в країну. А на першому етапі – підтримувати потенційних інвесторів, які зацікавлені, розглядають варіанти інвестування і вивчають існуючі пропозиції.  Більше деталей можна прочитати на сайті Global Business for Ukraine Home | GB4U.  Тож ми налаштовані на багатосторонній вектор розвитку та об’єднання бізнес спільнот, адже разом ми набагато стійкіші та потужніші. Європейська Бізнес Асоціація об’єднує бізнес, що працює в Україні, представляє та захищає законні інтереси компаній-членів, щоб бути рупором прозорого бізнесу в нашій країні. В той час як Global Business for Ukraine гуртує компанії в різних країнах світу для представлення бізнес та інвестиційних можливостей в Україні.  Водночас, як сказав Канцлер Федеративної Республіки Німеччина Олаф Шольц під час Україно-Німецького Форму в Берліні: «Інвестиції в Україну сьогодні – це інвестиції в майбутнє Європи».  Якщо вам цікаво отримати більше інформації про GB4U, пишіть на електронну адресу [email protected]

Україна – країна з колосальними можливостями та потенціалом. Країна, що сьогодні демонструє всьому світу не лише сміливість, патріотизм та стійкість духу, але і прогресивність та відповідальність бізнесу, талановитість людей. 

Так, сьогодні Україна переживає непрості часи, тож, безперечно, вкрай важливою наразі є міжнародна підтримка та розвиток відносин між бізнесом в Україні та за кордоном, щоб ще більше підсилювати економічний фронт країни. 

Більше того, важливо максимально говорити про Україну. Звісно, наразі майже всі шпальти медіа наповнені заголовками про Україну, проте, в більшості своїй, на воєнні теми, що безумовно необхідно, аби продовжувати отримувати допомогу та підтримку від міжнародних партнерів, донорів тощо. 

Тим не менше, Україна без перебільшень – це країна можливостей та прикладів стійкості та незламності як кожного українця, так і бізнесів, які продовжують налаштовувати свої процеси та набирати обертів навіть у найскладніших умовах невизначеності. Нам є чим пишатися і про це мають знати наші міжнародні бізнес партнери. Наприклад, всесвітньо відомий агро напрямок, розгалужена логістична інфраструктура, розвинені технології, ІТ-індустрія, котра щороку розвивається колосальними темпами, родючі грунти, надзвичайно якісний сервісний напрямок (готельний, ресторанний, б’юті) та медицина тощо. 

Global Business for Ukraine (GB4U) – це екстра територіальна бізнес асоціація, продовження ЕВА, але на міжнародній арені, покликана:

  • Об’єднувати глобальний бізнес навколо України, ділитися з міжнародною бізнес-спільнотою інформацією про Україну, існуючі можливості, прогнози та настрої бізнесу, що працює в країні, тощо. 
  • Надавати допомогу та підтримку глобальним компаніям у знаходженні партнерів, клієнтів, стейкхолдерів в Україні. 
  • Сприяти залученню інвестицій в країну. А на першому етапі – підтримувати потенційних інвесторів, які зацікавлені, розглядають варіанти інвестування і вивчають існуючі пропозиції. 

Більше деталей можна прочитати на сайті Global Business for Ukraine Home | GB4U

Тож ми налаштовані на багатосторонній вектор розвитку та об’єднання бізнес спільнот, адже разом ми набагато стійкіші та потужніші. Європейська Бізнес Асоціація об’єднує бізнес, що працює в Україні, представляє та захищає законні інтереси компаній-членів, щоб бути рупором прозорого бізнесу в нашій країні. В той час як Global Business for Ukraine гуртує компанії в різних країнах світу для представлення бізнес та інвестиційних можливостей в Україні. 

Водночас, як сказав Канцлер Федеративної Республіки Німеччина Олаф Шольц під час Україно-Німецького Форму в Берліні: «Інвестиції в Україну сьогодні – це інвестиції в майбутнє Європи»

Якщо вам цікаво отримати більше інформації про GB4U, пишіть на електронну адресу [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: