fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Глава комітету про цілі та прагнення

15/ 01/ 2018
  Вітаю колеги! Мої теплі вітання тим з вас, з ким ми вже встигли познайомитися в поточному році! Тим, з ким ми ще не знайомі - я коротко представлюся. Мене звати Ольга Зеніна. Я 13 років очолювала відділ міжнародних відносин в компанії BDO в Україні, а з 2015 року працюю в цій компанії керівником відділу маркетингу. BDO в Україні - провідна аудиторсько-консалтингова група, учасник пятого в світі міжнародного обєднання незалежних аудиторських і консалтингових фірм. Наша компанія надає послуги з аудиту, ризик-менеджменту, реструктуризації бізнесу, бізнес та ІТ консалтингу, податкової та юридичної практики, бухгалтерського аутсорсингу, оціночної практики, сталого розвитку. Яким я бачу роботу комітету в 2018 році: Аналізуючи список завдань, які я прописувала для роботи в комітеті на 2017-й зрозуміла, що запланований обсяг і за двадцять зустрічей не охопити! Так що частина питань автоматично переходить в наступний рік. А ще в планах запрошувати цікавих спікерів з Києва та Дніпра, з деякими з яких вже є домовленість. Обіцяю, що нудно не буде. Отже, теми: Просування послуг українських фірм на зарубіжних ринках. Інструменти. Контент як інструмент формування довіри клієнтів. Внутрішні комунікації та їх вплив на розвиток фірми Ділитися досвідом реальних кейсів: як success story, так і failures. Останнє буває в житті будь-якої йде вперед компанії. І коли з «лимонів» вдалося зробити «лимонад» - це безцінний досвід. А чи завжди прав клієнт? Залучаємо нових, утримуємо існуючих, звільняємо не наших Особливості маркетингу і комунікацій в B2C \ B2B, чому ми можемо навчитися один в одного. Комунікаційні тренди. Хто ваш споживач і що таке «близькість до клієнта». Секрети створення лояльності, net promotion score (індекс лояльності клієнтів), рекомендаційні листи. Портрет компанії в соціальних мережах - поширені помилки і вірні способи попадання в стрічку новин. Внутрішній маркетинг: інструменти, співпраця з відділом персоналу, як створювати унікальні продукти. Партнери - голова, маркетологи - шия: як фірмі рухатися в одному напрямку? Корпоративна соціальна відповідальність: міф? піар? Ціна питання і навіщо це потрібно - тенденції з перших вуст (запрошений англомовний спікер) Взаємодія зі ЗМІ, принципи роботи зі ЗМІ. Гнучкість і актуальність - ключові складові роботи комітету. Тому «тема під запит» вітається. Як під час наших зустрічей, так і в формі зворотного звязку після них. Дякую за увагу! І найголовніше: незалежно від того, оберете ви мою кандидатуру чи ні - буду щиро рада побачитися з вами на наступних засіданнях.

Вітаю колеги!

Мої теплі вітання тим з вас, з ким ми вже встигли познайомитися в поточному році!

Тим, з ким ми ще не знайомі – я коротко представлюся. Мене звати Ольга Зеніна. Я 13 років очолювала відділ міжнародних відносин в компанії BDO в Україні, а з 2015 року працюю в цій компанії керівником відділу маркетингу.

BDO в Україні – провідна аудиторсько-консалтингова група, учасник п’ятого в світі міжнародного об’єднання незалежних аудиторських і консалтингових фірм. Наша компанія надає послуги з аудиту, ризик-менеджменту, реструктуризації бізнесу, бізнес та ІТ консалтингу, податкової та юридичної практики, бухгалтерського аутсорсингу, оціночної практики, сталого розвитку.

Яким я бачу роботу комітету в 2018 році:

Аналізуючи список завдань, які я прописувала для роботи в комітеті на 2017-й зрозуміла, що запланований обсяг і за двадцять зустрічей не охопити! Так що частина питань автоматично переходить в наступний рік. А ще в планах запрошувати цікавих спікерів з Києва та Дніпра, з деякими з яких вже є домовленість. Обіцяю, що нудно не буде.

Отже, теми:

 • Просування послуг українських фірм на зарубіжних ринках. Інструменти.
 • Контент як інструмент формування довіри клієнтів.
 • Внутрішні комунікації та їх вплив на розвиток фірми
 • Ділитися досвідом реальних кейсів: як success story, так і failures. Останнє буває в житті будь-якої йде вперед компанії. І коли з «лимонів» вдалося зробити «лимонад» – це безцінний досвід.
 • А чи завжди прав клієнт? Залучаємо нових, утримуємо існуючих, звільняємо “не наших”
 • Особливості маркетингу і комунікацій в B2C \ B2B, чому ми можемо навчитися один в одного. Комунікаційні тренди.
 • Хто ваш споживач і що таке «близькість до клієнта». Секрети створення лояльності, net promotion score (індекс лояльності клієнтів), рекомендаційні листи.
 • Портрет компанії в соціальних мережах – поширені помилки і вірні способи попадання в стрічку новин.
 • Внутрішній маркетинг: інструменти, співпраця з відділом персоналу, як створювати унікальні продукти.
 • Партнери – голова, маркетологи – шия: як фірмі рухатися в одному напрямку?
 • Корпоративна соціальна відповідальність: міф? піар? Ціна питання і навіщо це потрібно – тенденції з перших вуст (запрошений англомовний спікер)
 • Взаємодія зі ЗМІ, принципи роботи зі ЗМІ.

Гнучкість і актуальність – ключові складові роботи комітету. Тому «тема під запит» вітається. Як під час наших зустрічей, так і в формі зворотного зв’язку після них. Дякую за увагу!

І найголовніше: незалежно від того, оберете ви мою кандидатуру чи ні – буду щиро рада побачитися з вами на наступних засіданнях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: