fbpx

GigaCloud – від ідеї до 1000 клієнтів

20/ 02/ 2020
  Нещодавно на YouTube-каналі GigaCloud About з’явилось нове відео. Але цього разу хмарний оператор відійшов від свого звичного формату і зняв сторітейлінг про власну команду. Цим відео творча команда каналу завершила перший сезон і активно готується до нового.  Мета цього відео ― познайомити глядачів із людьми, які більше трьох років будують з нуля сильного лідера. А ще нагадати, що сучасні технології працюють завдяки справжнім професіоналам. Три роки тому, хмарний провайдер GigaCloud був лише сміливою ідеєю. Олег Поліщук, Назарій Курочко та Антон Хвастунов вирішили створити компанію, яка могла б конкурувати з міжнародними гравцями AWS та Microsoft Azurе. І завдяки СEO Артему Коханавичу та відділу RnD на чолі з Кирилом Науменком це вдалося зробити.  Сьогодні GigaCloud ― компанія, яка може підібрати ефективні хмарні рішення незалежно від величини та потреб компанії, має найбільшу партнерську мережу, а найголовніше – любить своїх клієнтів.  Нагадаємо, що протягом чотирьох місяців YouTube-канал GigaCloud About знайомив глядачів з хмарними технологіями, дата-центрами, розповідав про цифрову трансформацію бізнесу на прикладі реальних кейсів, а також зняв ряд інструкцій по роботі з хмарною інфраструктурою.

Нещодавно на YouTube-каналі GigaCloud About з’явилось нове відео. Але цього разу хмарний оператор відійшов від свого звичного формату і зняв сторітейлінг про власну команду. Цим відео творча команда каналу завершила перший сезон і активно готується до нового. 

Мета цього відео ― познайомити глядачів із людьми, які більше трьох років будують з нуля сильного лідера. А ще нагадати, що сучасні технології працюють завдяки справжнім професіоналам. Три роки тому, хмарний провайдер GigaCloud був лише сміливою ідеєю. Олег Поліщук, Назарій Курочко та Антон Хвастунов вирішили створити компанію, яка могла б конкурувати з міжнародними гравцями AWS та Microsoft Azurе. І завдяки СEO Артему Коханавичу та відділу R’n’D на чолі з Кирилом Науменком це вдалося зробити. 

Сьогодні GigaCloud ― компанія, яка може підібрати ефективні хмарні рішення незалежно від величини та потреб компанії, має найбільшу партнерську мережу, а найголовніше – любить своїх клієнтів. 

Нагадаємо, що протягом чотирьох місяців YouTube-канал GigaCloud About знайомив глядачів з хмарними технологіями, дата-центрами, розповідав про цифрову трансформацію бізнесу на прикладі реальних кейсів, а також зняв ряд інструкцій по роботі з хмарною інфраструктурою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: