fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GigaCloud став партнером соціального проєкту благодійного фонду «Родина-Україна»

07/ 07/ 2022
    Мета ініціативи ― допомога дітям, які постраждали від війни, у наданні безоплатного літнього відпочинку, оздоровлення та психологічної реабілітації Другого липня перші 100 дітей з постраждалих районів Київщини відправилися до санаторно-оздоровчого комплексу на Івано-Франківщині. Протягом двох тижнів на них чекає програма відпочинку та психологічної реабілітації від персоналу дитячого центру «Артек Лісовий». З дітьми також працюватимуть професійні психологи. Скористатися програмою реабілітації можуть діти військовослужбовців, діти, що втратили батьків внаслідок війни та діти, які проживали на територіях, де велися бойові дії. Для цього потрібно зареєструвати дитину на офіційному сайті фонду «Родина-Україна». «Війна ― це не тільки виклик для державності, а й психологічного стану. Навіть дорослим складно впоратися з тим, що відбувається. А дітям, які втратили рідних та домівки ― набагато важче. Зараз дуже важливо допомогти їм відволіктися та якнайшвидше повернути радощі дитинства. Саме тому ми підтримали ініціативу БФ “Родина-Україна”, який організував літній табір для дітей. ― говорить Артем Коханевич, CEO GigaCloud. В планах БФ «Родина-Україна» організувати ще три реабілітаційних заїзди. Тому зараз організатори проєкту активно збирають кошти для дітей з інших областей України, де велися бойові дії. «Всі сили бізнесу спрямовані на досягнення перемоги, і кожен робить свій внесок в майбутнє України, ― говорить Назар Збіглей, засновник та CEO благодійного фонду “Родина-Україна”. ― Я започаткував благодійний фонд психологічної допомоги “дітям війни” за підтримки Київської обласної військової адміністрації. Партнерами стали такі компанії як GigaTrans, GigaCloud, “Домонет”, “Чорноморка”, Ideals, Acurateco. Серед амбасадорів ― відомі українські особистості, зірки спорту та шоу-бізнесу, українські блогери та інфлюенсери. На реалізацію першого етапу зібрано 1 500 000 гривень. Дякую кожному, хто долучився до проєкту та прошу стати його частиною тих, хто цього ще не зробив. Адже в наших силах подарувати цим дітям дитинство та зробити ще один крок на шляху до нашої спільної перемоги». Долучитися до благодійного збору може кожен бажаючий з будь-якої точки світу. Реквізити для здійснення благодійних внесків розміщені на сторінці фонду «Родина-Україна».
01/

 

Мета ініціативи ― допомога дітям, які постраждали від війни, у наданні безоплатного літнього відпочинку, оздоровлення та психологічної реабілітації

Другого липня перші 100 дітей з постраждалих районів Київщини відправилися до санаторно-оздоровчого комплексу на Івано-Франківщині. Протягом двох тижнів на них чекає програма відпочинку та психологічної реабілітації від персоналу дитячого центру «Артек Лісовий». З дітьми також працюватимуть професійні психологи.

Скористатися програмою реабілітації можуть діти військовослужбовців, діти, що втратили батьків внаслідок війни та діти, які проживали на територіях, де велися бойові дії. Для цього потрібно зареєструвати дитину на офіційному сайті фонду «Родина-Україна».

«Війна ― це не тільки виклик для державності, а й психологічного стану. Навіть дорослим складно впоратися з тим, що відбувається. А дітям, які втратили рідних та домівки ― набагато важче. Зараз дуже важливо допомогти їм відволіктися та якнайшвидше повернути радощі дитинства. Саме тому ми підтримали ініціативу БФ “Родина-Україна”, який організував літній табір для дітей. ― говорить Артем КоханевичCEO GigaCloud.

В планах БФ «Родина-Україна» організувати ще три реабілітаційних заїзди. Тому зараз організатори проєкту активно збирають кошти для дітей з інших областей України, де велися бойові дії.

«Всі сили бізнесу спрямовані на досягнення перемоги, і кожен робить свій внесок в майбутнє України, ― говорить Назар Збіглейзасновник та CEO благодійного фонду “Родина-Україна”. ― Я започаткував благодійний фонд психологічної допомоги “дітям війни” за підтримки Київської обласної військової адміністрації. Партнерами стали такі компанії як GigaTrans, GigaCloud, “Домонет”, “Чорноморка”, Ideals, Acurateco. Серед амбасадорів ― відомі українські особистості, зірки спорту та шоу-бізнесу, українські блогери та інфлюенсери. На реалізацію першого етапу зібрано 1 500 000 гривень. Дякую кожному, хто долучився до проєкту та прошу стати його частиною тих, хто цього ще не зробив. Адже в наших силах подарувати цим дітям дитинство та зробити ще один крок на шляху до нашої спільної перемоги».

Долучитися до благодійного збору може кожен бажаючий з будь-якої точки світу. Реквізити для здійснення благодійних внесків розміщені на сторінці фонду «Родина-Україна».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: