fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GigaCloud надав технічні ресурси для державної веб-платформи про вакцинацію від COVID-19

09/ 04/ 2021
  Хмарний оператор GigaCloud безкоштовно розмістив у своїй хмарі платформу https://vaccination.covid19.gov.ua/ . Вона є головним джерелом інформації про вакцинацію від епідемії COVID-19 в Україні. GigaCloud реалізував цей проект спільно з Міністерством цифрової трансформації України та ДП «Електронне здоров’я». Сайт містить інформацію про те, які категорії громадян мають пріоритет у безоплатній вакцинації, актуальну кількість українців, що отримали одну або 2 дози вакцини, дані про види вакцин, їх зберігання та процес щеплення. Проект допоможе розвінчати міфи навколо вакцинації та підвищити зацікавленість українців у цьому процесі. Адже за даними дослідження соціологічної групи «Рейтинг», половина мешканців країни не хочуть вакцинуватися, 40% опитаних зазначають, що їм недостатньо інформації про вакцинацію. «Ми системно підтримуємо соціально-важливі ініціативи, — каже Артем Коханевич, CEO GigaCloud. — Наша співпраця з державними установами та організаціями з метою протидії епідемії коронавірусу має довготривалий характер. Тим паче коли мова йде про вакцинацію”. Це вже третій подібний проект оператора з надання хмарної інфраструктури для дослідження та моніторингу протікання пандемії. Раніше оператор розмістив у своїй хмарі державний веб-ресурс «Коронавірус в Україні» та урядовий модуль для аналізу COVID-19. GigaCloud ― лідер хмарного ринку України за темпами зростання та кількістю клієнтів. Надає в оренду IaaS-послуги (Infrastructure-as-a-Service) клієнтам будь-якого масштабу ― від малого бізнесу до величезних корпорацій. У портфоліо компанії більше 1250 клієнтів у 6 країнах світу та понад 200 компаній-партнерів.

Хмарний оператор GigaCloud безкоштовно розмістив у своїй хмарі платформу https://vaccination.covid19.gov.ua/ . Вона є головним джерелом інформації про вакцинацію від епідемії COVID-19 в Україні. GigaCloud реалізував цей проект спільно з Міністерством цифрової трансформації України та ДП «Електронне здоров’я».

Сайт містить інформацію про те, які категорії громадян мають пріоритет у безоплатній вакцинації, актуальну кількість українців, що отримали одну або 2 дози вакцини, дані про види вакцин, їх зберігання та процес щеплення. Проект допоможе розвінчати міфи навколо вакцинації та підвищити зацікавленість українців у цьому процесі. Адже за даними дослідження соціологічної групи «Рейтинг», половина мешканців країни не хочуть вакцинуватися, 40% опитаних зазначають, що їм недостатньо інформації про вакцинацію.

«Ми системно підтримуємо соціально-важливі ініціативи, — каже Артем Коханевич, CEO GigaCloud. — Наша співпраця з державними установами та організаціями з метою протидії епідемії коронавірусу має довготривалий характер. Тим паче коли мова йде про вакцинацію”.

Це вже третій подібний проект оператора з надання хмарної інфраструктури для дослідження та моніторингу протікання пандемії. Раніше оператор розмістив у своїй хмарі державний веб-ресурс «Коронавірус в Україні» та урядовий модуль для аналізу COVID-19.

GigaCloud ― лідер хмарного ринку України за темпами зростання та кількістю клієнтів. Надає в оренду IaaS-послуги (Infrastructure-as-a-Service) клієнтам будь-якого масштабу ― від малого бізнесу до величезних корпорацій. У портфоліо компанії більше 1250 клієнтів у 6 країнах світу та понад 200 компаній-партнерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: