fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GigaCloud: ми створюємо хмарний простір, щоб збільшити рівень вашої свободи

08/ 12/ 2020
  https://youtu.be/th0EzdUUZBM Хмарний оператор GigaCloud зняв та опублікував на своєму YouTube-каналі GigaCloud About маніфест, у якому знайшла відображення оновлена ​​місія компанії: «Ми створюємо хмарний простір, щоб збільшити рівень вашої свободи». «З початку заснування, вже більш як 4 роки, ми ― найбільш динамічно зростаючий оператор хмарного ринку України, ― говорить CEO GigaCloud Артем Коханевич. ― Весь цей час GigaCloud допомагає компаніям трансформувати неефективні бізнес-процеси, швидко запускати нові проекти, надійно зберігати дані та вивільняти ресурси для розвитку. Масово консультуючи підприємців з питань перенесення їхніх інфраструктур у хмару, ми накопичили досвід і технологічну експертизу, які стали основою нашої місії». «Наша ідея в тому, щоб показати, що світ у 2020 році невідворотньо розвернувся в бік діджиталізації, ― говорить Антон Хвастунов, співзасновник GigaCloud і ведучий каналу GigaCloud About. ― Бізнес має обрати, освоїти цифру чи втратити актуальність. Прийшов час не просто перевести критично важливі для бізнесу сервіси в онлайн, а й будувати нову бізнес-стратегію, спираючись на цифрові технології». У роботі над текстом місії та в зйомці маніфесту взяли участь інвестори, ТОП-менеджери та команда GigaCloud. Ролик знімали non-stop, 16 годин поспіль. Режисурою, зйомками та постпродакшеном займалася компанія ROOKAMY production. «Маніфест GigaCloud ― це відео про те, що про складні процеси можна говорити легко, ― говорять співзасновники ROOKAMY production Денис Захарченко та Анатолій Василенко. ― І що з першого погляду незрозуміле може бути простим. Під час роботи над текстом ми намагалися вмістити всі посили в один короткий та зрозумілий заклик до використання хмарних сервісів у сучасних реаліях». «Зараз в Україні близько 800 тис. різних юридичних осіб. У хмарах розмістили свої інфраструктури всього декілька тисяч із них, ― розповідає Антон Хвастунов. ― Багато хто з компаній просто не знає, що таке хмара, в чому її користь, як вона допоможе вирішити їхні бізнес-завдання, і ми розповідаємо їм про користь хмарних технологій. Відео-формат ― один з найбільш зручних способів робити це цікаво та наочно, тому ми створили та розвиваємо канал про бізнес, людей та технології GigaCloud About. А маніфест став квінтесенцією всього нашого досвіду в бізнесі та в контент-маркетингу». GigaCloud ― лідер хмарного ринку України за темпами зростання та кількістю клієнтів. Надає в оренду IaaS-послуги (Infrastructure-as-a-Service) клієнтам будь-якого масштабу ― від малого бізнесу до величезних корпорацій. У портфоліо компанії понад 1000 клієнтів у 6 країнах світу та понад 150 компаній-партнерів. YouTube-канал GigaCloud About створений у вересні 2019 року хмарним оператором GigaCloud. На каналі в доступній формі розповідається про технології, як вони впливають на бізнес, проводяться регулярні інтервю з експертами у сфері IT та підприємцями.

Хмарний оператор GigaCloud зняв та опублікував на своєму YouTube-каналі GigaCloud About маніфест, у якому знайшла відображення оновлена ​​місія компанії: «Ми створюємо хмарний простір, щоб збільшити рівень вашої свободи».

«З початку заснування, вже більш як 4 роки, ми ― найбільш динамічно зростаючий оператор хмарного ринку України, ― говорить CEO GigaCloud Артем Коханевич. ― Весь цей час GigaCloud допомагає компаніям трансформувати неефективні бізнес-процеси, швидко запускати нові проекти, надійно зберігати дані та вивільняти ресурси для розвитку. Масово консультуючи підприємців з питань перенесення їхніх інфраструктур у хмару, ми накопичили досвід і технологічну експертизу, які стали основою нашої місії».

«Наша ідея в тому, щоб показати, що світ у 2020 році невідворотньо розвернувся в бік діджиталізації, ― говорить Антон Хвастунов, співзасновник GigaCloud і ведучий каналу GigaCloud About. ― Бізнес має обрати, освоїти цифру чи втратити актуальність. Прийшов час не просто перевести критично важливі для бізнесу сервіси в онлайн, а й будувати нову бізнес-стратегію, спираючись на цифрові технології».

У роботі над текстом місії та в зйомці маніфесту взяли участь інвестори, ТОП-менеджери та команда GigaCloud. Ролик знімали non-stop, 16 годин поспіль. Режисурою, зйомками та постпродакшеном займалася компанія ROOKAMY production. «Маніфест GigaCloud ― це відео про те, що про складні процеси можна говорити легко, ― говорять співзасновники ROOKAMY production Денис Захарченко та Анатолій Василенко. ― І що з першого погляду незрозуміле може бути простим. Під час роботи над текстом ми намагалися вмістити всі посили в один короткий та зрозумілий заклик до використання хмарних сервісів у сучасних реаліях».

«Зараз в Україні близько 800 тис. різних юридичних осіб. У хмарах розмістили свої інфраструктури всього декілька тисяч із них, ― розповідає Антон Хвастунов. ― Багато хто з компаній просто не знає, що таке хмара, в чому її користь, як вона допоможе вирішити їхні бізнес-завдання, і ми розповідаємо їм про користь хмарних технологій. Відео-формат ― один з найбільш зручних способів робити це цікаво та наочно, тому ми створили та розвиваємо канал про бізнес, людей та технології GigaCloud About. А маніфест став квінтесенцією всього нашого досвіду в бізнесі та в контент-маркетингу».

GigaCloud ― лідер хмарного ринку України за темпами зростання та кількістю клієнтів. Надає в оренду IaaS-послуги (Infrastructure-as-a-Service) клієнтам будь-якого масштабу ― від малого бізнесу до величезних корпорацій. У портфоліо компанії понад 1000 клієнтів у 6 країнах світу та понад 150 компаній-партнерів.

YouTube-канал GigaCloud About створений у вересні 2019 року хмарним оператором GigaCloud. На каналі в доступній формі розповідається про технології, як вони впливають на бізнес, проводяться регулярні інтерв’ю з експертами у сфері IT та підприємцями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: