fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Генеральний директор ДТЕК увійшов до наглядової ради Мережі Глобального договору ООН в Україні

02/ 03/ 2020
  Генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко увійшов до наглядової ради Мережі Глобального договору ООН в Україні. Таке рішення прийнято 26 лютого на позачергових зборах Мережі. Глобальний договір ООН в Україні – офіційний представник Мережі Глобального договору ООН, який є добровільною ініціативою для просування корпоративної соціальної відповідальності серед світової бізнес-спільноти. Завдання і пріоритетні напрямки для докладання зусиль сформульовані в 17 Цілях сталого розвитку ООН. ДТЕК дотримується принципів сталого соціального розвитку та з 2007 року є учасником Глобального договору ООН, в 2010 році компанія увійшла до альянсу Глобального договору в Україні. «Важливим завданням для будь-якого бізнесу є розвиток суспільства, людей, міст і збереження навколишнього середовища. Ми повинні обєднати зусилля, щоб своїм прикладом показувати практику відповідального ведення бізнесу. Таким чином ми зможемо розширити коло українських компаній, які поділяють і слідують принципам сталого розвитку ООН. В цьому році ДТЕК починає реалізацію нової довгострокової стратегії розвитку, яка заснована на Цілях сталого розвитку ООН і відповідає принципам ESG (Environmental, Social and Сorporate Governance): екологія, соціальна відповідальність, корпоративне управління», – зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко. «Команда Глобального договору ООН в Україні завдяки обранню наглядової ради заручилася підтримкою найбільших українських і міжнародних бізнесів, провідних громадських організацій та освітніх лідерів. Тепер спільними зусиллями будемо виконувати глобальні цілі та власним прикладом показувати, як відповідальний бізнес може ставати більш успішним», – сказала голова правління Мережі Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук. До наглядової ради також увійшли: Захарій Тейлор, голова Офісу Координатора системи ООН в Україні, Олександр Саврук, декан Києво-Могилянської бізнес школи, Ірина Іванчик, засновник благодійного фонду «Повір у себе», Зоя Литвин, голова громадської організації «Освіторія», Володимир Костюк, виконавчий директор ПАТ «Фармак», Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine, Віталій Верещагін, генеральний директор ДП «Капарол Україна», Сергій Созановський, співзасновник FILM.UA Group. Довідка ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України. Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників. 100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов. Департамент із комунікацій ДТЕК Тел.: +38 (044) 596 21 26 +38 (044) 581 45 12 E-mail: pr@dtek.com www.dtek.com

Генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко увійшов до наглядової ради Мережі Глобального договору ООН в Україні. Таке рішення прийнято 26 лютого на позачергових зборах Мережі.

Глобальний договір ООН в Україні – офіційний представник Мережі Глобального договору ООН, який є добровільною ініціативою для просування корпоративної соціальної відповідальності серед світової бізнес-спільноти. Завдання і пріоритетні напрямки для докладання зусиль сформульовані в 17 Цілях сталого розвитку ООН.

ДТЕК дотримується принципів сталого соціального розвитку та з 2007 року є учасником Глобального договору ООН, в 2010 році компанія увійшла до альянсу Глобального договору в Україні.

«Важливим завданням для будь-якого бізнесу є розвиток суспільства, людей, міст і збереження навколишнього середовища. Ми повинні об’єднати зусилля, щоб своїм прикладом показувати практику відповідального ведення бізнесу. Таким чином ми зможемо розширити коло українських компаній, які поділяють і слідують принципам сталого розвитку ООН. В цьому році ДТЕК починає реалізацію нової довгострокової стратегії розвитку, яка заснована на Цілях сталого розвитку ООН і відповідає принципам ESG (Environmental, Social and Сorporate Governance): екологія, соціальна відповідальність, корпоративне управління», – зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

«Команда Глобального договору ООН в Україні завдяки обранню наглядової ради заручилася підтримкою найбільших українських і міжнародних бізнесів, провідних громадських організацій та освітніх лідерів. Тепер спільними зусиллями будемо виконувати глобальні цілі та власним прикладом показувати, як відповідальний бізнес може ставати більш успішним», – сказала голова правління Мережі Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук.

До наглядової ради також увійшли:

  • Захарій Тейлор, голова Офісу Координатора системи ООН в Україні,
  • Олександр Саврук, декан Києво-Могилянської бізнес школи,
  • Ірина Іванчик, засновник благодійного фонду «Повір у себе»,
  • Зоя Литвин, голова громадської організації «Освіторія»,
  • Володимир Костюк, виконавчий директор ПАТ «Фармак»,
  • Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine,
  • Віталій Верещагін, генеральний директор ДП «Капарол Україна»,
  • Сергій Созановський, співзасновник FILM.UA Group.

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Департамент із комунікацій

ДТЕК

Тел.: +38 (044) 596 21 26

+38 (044) 581 45 12

E-mail: pr@dtek.com

www.dtek.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: