fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо увійшов до складу Правління Європейської Бізнес Асоціації

23/ 11/ 2020
  Кривий Ріг, 20 листопада 2020 року. Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо обраний Членом Правління Європейської Бізнес Асоціації. Таке рішення було оголошено на Загальних Зборах членів Асоціації 19 листопада у Києві. Під час виборів Правління в онлайн-голосуванні взяли участь генеральні директори компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації. Правління Європейської Бізнес Асоціації несе загальну відповідальність за стратегію та діяльність Асоціації, а також за керівництво виконавчим персоналом Асоціації. Вибори Правління проходять відповідно до Статуту Асоціації, Внутрішніми Правилами та Процедурами Європейської Бізнес Асоціації. Анна Деревянко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації: - Ми раді вітати Мауро Лонгобардо у складі Правління Європейської Бізнес Асоціації - органу, відповідального за стратегічний розвиток нашої організації. Ми сподіваємося, що професіоналізм та експертиза пана Лонгобардо посилить наш внесок у розвиток сприятливого бізнес-клімату в Україні. Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»: - Компанія АрселорМіттал є найбільшим іноземним інвестором в Україні, де працює вже 15 років. Я не так давно посів позицію Генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг», але за ці місяці вже вдалося впровадити нові проекти на підприємстві та продовжити еко-модернізацію, а також посилити голос гірничо-металургійної галузі у складі правління Європейської Бізнес Асоціації. Я щиро радий бути обраним до складу Правління Європейської Бізнес Асоціації, до позиції якої прислухаються політики, бізнесмени, експерти, як українські, так і міжнародні. Довідка: Європейська Бізнес Асоціація заснована у 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими стикається бізнес в Україні. Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та обєднує понад 1 000 європейських, українських та міжнародних компаній. Вибори Правління проходять щорічно в рамках Загальних Зборів членів Асоціації. Тільки повноправні члени Асоціації можуть бути обраними до Правління та на посаду Президента Європейської Бізнес Асоціації.

Кривий Ріг, 20 листопада 2020 року. Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо обраний Членом Правління Європейської Бізнес Асоціації. Таке рішення було оголошено на Загальних Зборах членів Асоціації 19 листопада у Києві. Під час виборів Правління в онлайн-голосуванні взяли участь генеральні директори компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації.

Правління Європейської Бізнес Асоціації несе загальну відповідальність за стратегію та діяльність Асоціації, а також за керівництво виконавчим персоналом Асоціації. Вибори Правління проходять відповідно до Статуту Асоціації, Внутрішніми Правилами та Процедурами Європейської Бізнес Асоціації.

Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації:

– Ми раді вітати Мауро Лонгобардо у складі Правління Європейської Бізнес Асоціації – органу, відповідального за стратегічний розвиток нашої організації. Ми сподіваємося, що професіоналізм та експертиза пана Лонгобардо посилить наш внесок у розвиток сприятливого бізнес-клімату в Україні.

Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– Компанія АрселорМіттал є найбільшим іноземним інвестором в Україні, де працює вже 15 років. Я не так давно посів позицію Генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг», але за ці місяці вже вдалося впровадити нові проекти на підприємстві та продовжити еко-модернізацію, а також посилити голос гірничо-металургійної галузі у складі правління Європейської Бізнес Асоціації. Я щиро радий бути обраним до складу Правління Європейської Бізнес Асоціації, до позиції якої прислухаються політики, бізнесмени, експерти, як українські, так і міжнародні.

Довідка:

Європейська Бізнес Асоціація заснована у 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими стикається бізнес в Україні. Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об’єднує понад 1 000 європейських, українських та міжнародних компаній.

Вибори Правління проходять щорічно в рамках Загальних Зборів членів Асоціації. Тільки повноправні члени Асоціації можуть бути обраними до Правління та на посаду Президента Європейської Бізнес Асоціації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: