fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ганна Прохорова отримала призначення на посаду Голови Комітету з авторського права International Trademark Association (INTA) на період 2024-2025 років

26/ 09/ 2023
  Найтепліші привітання Ганні Прохоровій, яка отримала призначення на посаду Голови Комітету з авторського права International Trademark Association (INTA)  на період 2024-2025 років! Важливість цього моменту важко переоцінити, адже Ганна – перша з українських фахівців у сфері IP, хто очолить комітет Міжнародної асоціації з торговельних марок (INTA). INTA налічує понад 6 тисяч організацій з 181 країни світу і більш ніж 33,500 учасників – власників брендів, великих корпорацій, малих та середніх підприємств, юридичних фірм та неприбуткових організацій. З часу заснування у 1878 році INTA займається підтримкою торговельних марок та суміжних обєктів інтелектуальної власності.

Найтепліші привітання Ганні Прохоровій, яка отримала призначення на посаду Голови Комітету з авторського права International Trademark Association (INTA)  на період 2024-2025 років!

Важливість цього моменту важко переоцінити, адже Ганна – перша з українських фахівців у сфері IP, хто очолить комітет Міжнародної асоціації з торговельних марок (INTA).

INTA налічує понад 6 тисяч організацій з 181 країни світу і більш ніж 33,500 учасників – власників брендів, великих корпорацій, малих та середніх підприємств, юридичних фірм та неприбуткових організацій. З часу заснування у 1878 році INTA займається підтримкою торговельних марок та суміжних об’єктів інтелектуальної власності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: