fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

FT Innovative Lawyers рекомендує Aequo у категорії вирішення спорів

18/ 10/ 2017
  Aequo – єдина юридична фірма в Україні, яка вже третій рік поспіль входить до рейтингу найбільш інноваційних фірм Європи за версією FT Innovative Lawyers. Цього року Aequo рекомендована у категорії вирішення спорів за успішний захист інтересів компанії Forbes: «Американське видання Forbes виграло справу в міжнародному арбітражі проти свого ліцензіата в Україні у звязку з обвинуваченнями в порушенні останнім принципів редакційної незалежності медіа групи». Церемонія нагородження FT Innovative Lawyers 2017 відбулася у Музеї природознавства (Natural History Museum) у Лондоні 4 жовтня 2017 року. Цього року було подано рекордну кількість заявок на участь – 1006, завдяки чому на сьогоднішній день даний рейтинг є найбільш конкурентним. За одинадцять років свого існування звіт FT Innovative Lawyers був визнаний одним із найпрестижніших юридичних рейтингів у Європі, а премії, що присуджуються в його рамках, по праву вважаються найбільш авторитетними на ринку. За останні десять років рейтинг оцінив інновації в юридичному бізнесі від понад 400 унікальних юридичних фірм та понад 400 юридичних департаментів з більш ніж 50 країн. Повна версія дослідження FT доступна за посиланням: https://www.ft.com/reports/innovative-lawyers. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, MTS Ukraine, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group та ін. AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі у категорії розвитку бізнесу та обміну знаннями згідно з FT Innovative Lawyers 2016. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Aequo – єдина юридична фірма в Україні, яка вже третій рік поспіль входить до рейтингу найбільш інноваційних фірм Європи за версією FT Innovative Lawyers.

Цього року Aequo рекомендована у категорії вирішення спорів за успішний захист інтересів компанії Forbes: «Американське видання Forbes виграло справу в міжнародному арбітражі проти свого ліцензіата в Україні у зв’язку з обвинуваченнями в порушенні останнім принципів редакційної незалежності медіа групи».

Церемонія нагородження FT Innovative Lawyers 2017 відбулася у Музеї природознавства (Natural History Museum) у Лондоні 4 жовтня 2017 року. Цього року було подано рекордну кількість заявок на участь – 1006, завдяки чому на сьогоднішній день даний рейтинг є найбільш конкурентним.

За одинадцять років свого існування звіт FT Innovative Lawyers був визнаний одним із найпрестижніших юридичних рейтингів у Європі, а премії, що присуджуються в його рамках, по праву вважаються найбільш авторитетними на ринку. За останні десять років рейтинг оцінив інновації в юридичному бізнесі від понад 400 унікальних юридичних фірм та понад 400 юридичних департаментів з більш ніж 50 країн.

Повна версія дослідження FT доступна за посиланням: https://www.ft.com/reports/innovative-lawyers.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, MTS Ukraine, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group та ін.

AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі у категорії розвитку бізнесу та обміну знаннями згідно з FT Innovative Lawyers 2016.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся
до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: