fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Freedom Charity Fest у школі КМДШ – допомога для ЗСУ

10/ 06/ 2022
    Друзі, об 11:00 долучайтеся до благодійного Freedom Charity Fest - який відбудеться замість свята останнього дзвоника в мережі шкіл повного дня КМДШ! Учасниками можуть стати всі-всі-всі!   Онлайн трансляція відбудеться за посиланням: https://youtu.be/crJP_b2q9cQ Замість свята останнього дзвоника учні мережі шкіл повного дня КМДШ вирішили допомогти ЗСУ та відкрили збір коштів.   Запрошуємо долучитися та задонатити на допомогу ЗСУ, а саме бригаді, в якій воюють викладачі школи.  Донатити можна прямо зараз!  Monobank: https://bit.ly/3yOjmjE  Приват24: https://bit.ly/3MugLzi   Учасники, які внесуть найбільший донат отримають подарунок від фіналістів шкільного конкурсу бізнес ідей: мякий плед ручної роботи від Лізи, корисні яблучні чіпси від Тараса, мильні букети від Маші та Кіри, картину від Анджеліни і це ще не повний список сюрпризів!  За зібрані кошти школа придбає: цифрові рації; активні навушники.  До програми фестивалю входить звернення наших хлопців, які сьогодні на передовій, зіркові гості, фото та відео спогади. Чекаємо на вас! Все буде Україна!

🟢  Друзі, об 11:00 долучайтеся до благодійного Freedom Charity Fest – який відбудеться замість свята останнього дзвоника в мережі шкіл повного дня КМДШ! Учасниками можуть стати всі-всі-всі! 🤗

🎥  Онлайн трансляція відбудеться за посиланням: https://youtu.be/crJP_b2q9cQ

Замість свята останнього дзвоника учні мережі шкіл повного дня КМДШ вирішили допомогти ЗСУ та відкрили збір коштів.

💳  Запрошуємо долучитися та задонатити на допомогу ЗСУ, а саме бригаді, в якій воюють викладачі школи.

👌 Донатити можна прямо зараз!

📍 Monobank: https://bit.ly/3yOjmjE

📍 Приват24: https://bit.ly/3MugLzi

🎁  Учасники, які внесуть найбільший донат отримають подарунок від фіналістів шкільного конкурсу бізнес ідей: м’який плед ручної роботи від Лізи, корисні яблучні чіпси від Тараса, мильні букети від Маші та Кіри, картину від Анджеліни і це ще не повний список сюрпризів!

⚡️ За зібрані кошти школа придбає:

  • цифрові рації;
  • активні навушники.

💚 До програми фестивалю входить звернення наших хлопців, які сьогодні на передовій, зіркові гості, фото та відео спогади.

Чекаємо на вас! Все буде Україна! 💙💛

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: