fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Французький ресторан у ваші домівки та офіси – 10% знижки для членів ЕВА

01/ 11/ 2021
  ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ BEAUCOUP(Боку) — це компанія не просто кейтерингу, це компанія свята. Свята, що ми несемо у ваші офіси, або будь-які затишні корпоративні місця, що ви обираєте за покликом серця та власним бажанням. Ми завжди підбираємо найкращі страви до свята, залежно від ваших вимог, вподобань та формату заходу. Окрім цього, допомагаємо оформити приміщення, підібрати смачні подарунки для гостей, а також музичний супровід до вашого свята або корпоративного ділового обіду. Банкети, фуршети, корпоративні кулінарні майстер-класи та дегустації, кава-брейки в офісі чи воркшопи на свіжому повітрі — BEAUCOUP організовує та обслуговує будь-які формати заходів. І тоді, кожен Ваш будь-який захід смачним, стильним та незабутнім, а вашу команду ще більш дружньою та вмотивованою). Адміністративний директор, Керівник кейтерингу «BEAUCOUP» Алла Тверітінова Наш контактний номер:     +38(073)526 6087 Наша пошта:   beaucoup@tres-fr.com

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

BEAUCOUP(Боку) — це компанія не просто кейтерингу, це компанія свята. Свята, що ми несемо у ваші офіси, або будь-які затишні корпоративні місця, що ви обираєте за покликом серця та власним бажанням.

Ми завжди підбираємо найкращі страви до свята, залежно від ваших вимог, вподобань та формату заходу. Окрім цього, допомагаємо оформити приміщення, підібрати смачні подарунки для гостей, а також музичний супровід до вашого свята або корпоративного ділового обіду.

Банкети, фуршети, корпоративні кулінарні майстер-класи та дегустації, кава-брейки в офісі чи воркшопи на свіжому повітрі — BEAUCOUP організовує та обслуговує будь-які формати заходів.

І тоді, кожен Ваш будь-який захід смачним, стильним та незабутнім, а вашу команду ще більш дружньою та вмотивованою).

Адміністративний директор, Керівник кейтерингу «BEAUCOUP» Алла Тверітінова

Наш контактний номер:     +38(073)526 6087

Наша пошта:   beaucoup@tres-fr.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: