fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Французьку весну розпочато в Premier

19/ 03/ 2019
  15 березня в готелі Premier Palace Hotel Kyiv відбулась прес-конференція з нагоди відкриття 16-го фестивалю «Французька весна в Україні». Це подія, на яку очікують кожного року, як на прихід календарної. Щороку фестиваль дарує українцям можливість поринути в багатогранність французької культури, захоплює новаторськими проектами та творчими подіями.  Цього року смілива, вимоглива, і водночас ігрова програма, яка віддзеркалює сучасну французьку та франко-українську художну творчість, буде представлена українському глядачеві. Мережа готелів Premier вже сьомий рік поспіль виступає незмінним генеральним партнером заходу. «Співпраця з фестивалем - це наш внесок у підтримку культурного обміну між країнами. Для нас, як для національного готельного оператора дуже важливо, щоб Україна зберігала і примножувала свої культурні традиції. Ми пишаємося плідною співпрацю двох європейських держав і двох партнерських компаній - Французького Культурного Центру та української мережі Premier. Не менш важливою для нас є можливість піклуватися про комфорт гостей та учасників фестивалю, приймаючи їх у готелях нашої мережі.» - зазначає президент готельної мережі Premier Олег Болотов. Чимало заходів стануть знаковими подіями: концерт «Музикантів Лувру» у Харкові, вистава «Тотем» від компанії Les Quidams у Дніпрі, Запоріжжі та Харкові, перформанси стріт-арту та лайвпейнтингу у Львові, Рівному та Києві. Неповторним та очікуваним буде відкриття фестивалю у Києві - вистава «Садівниця Мю і кінематика флюїдів» від колективу Transe Express, що відбудеться за незмінної підтримки Київської міської державної адміністрації. Ця вистава пропонує небесно-повітряну феєрію, де музика, візуальні образи, неймовірні акробатичні трюки захоплять серця глядачів.

15 березня в готелі Premier Palace Hotel Kyiv відбулась прес-конференція з нагоди відкриття 16-го фестивалю «Французька весна в Україні».

Це подія, на яку очікують кожного року, як на прихід календарної. Щороку фестиваль дарує українцям можливість поринути в багатогранність французької культури, захоплює новаторськими проектами та творчими подіями.  Цього року смілива, вимоглива, і водночас ігрова програма, яка віддзеркалює сучасну французьку та франко-українську художну творчість, буде представлена українському глядачеві.

Мережа готелів Premier вже сьомий рік поспіль виступає незмінним генеральним партнером заходу.

«Співпраця з фестивалем – це наш внесок у підтримку культурного обміну між країнами. Для нас, як для національного готельного оператора дуже важливо, щоб Україна зберігала і примножувала свої культурні традиції. Ми пишаємося плідною співпрацю двох європейських держав і двох партнерських компаній – Французького Культурного Центру та української мережі Premier. Не менш важливою для нас є можливість піклуватися про комфорт гостей та учасників фестивалю, приймаючи їх у готелях нашої мережі.» – зазначає президент готельної мережі Premier Олег Болотов.

Чимало заходів стануть знаковими подіями: концерт «Музикантів Лувру» у Харкові, вистава «Тотем» від компанії Les Quidams у Дніпрі, Запоріжжі та Харкові, перформанси стріт-арту та лайвпейнтингу у Львові, Рівному та Києві. Неповторним та очікуваним буде відкриття фестивалю у Києві – вистава «Садівниця Мю і кінематика флюїдів» від колективу Transe Express, що відбудеться за незмінної підтримки Київської міської державної адміністрації. Ця вистава пропонує небесно-повітряну феєрію, де музика, візуальні образи, неймовірні акробатичні трюки захоплять серця глядачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: