fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Форум IFRS Ukraine у Харкові: “На шляху до якісної звітності за МСФЗ”

03/ 04/ 2018
  Мінфін поступово вносить зміни до Національних стандартів, наближуючи їх до міжнародних та зменшуючи прогалину між вітчизняною системою обліку та загальноприйнятою європейською. Отож Форум IFRS Ukraine: «На шляху до якісної звітності за МСФЗ» став у нагоді і професіоналам, які вже складають звітність у міжнародному форматі, і тим, хто тільки вирішив зробити перші кроки у вивченні МСФЗ. Впродовж Форуму першочерговий акцент був зроблений саме на практичних впровадженнях Законів № 2164-19 та № 2258-19, пов’язаних зі змінами та доповненнями від 01.01.2018р. Досвідчені спікери заходу дали докладні роз’яснення щодо майбутніх вимог до фінансової звітності та особливостей її складання у 2018р.

Мінфін поступово вносить зміни до Національних стандартів, наближуючи їх до міжнародних та зменшуючи прогалину між вітчизняною системою обліку та загальноприйнятою європейською. Отож Форум IFRS Ukraine: «На шляху до якісної звітності за МСФЗ» став у нагоді і професіоналам, які вже складають звітність у міжнародному форматі, і тим, хто тільки вирішив зробити перші кроки у вивченні МСФЗ.

Впродовж Форуму першочерговий акцент був зроблений саме на практичних впровадженнях Законів № 2164-19 та № 2258-19, пов’язаних зі змінами та доповненнями від 01.01.2018р. Досвідчені спікери заходу дали докладні роз’яснення щодо майбутніх вимог до фінансової звітності та особливостей її складання у 2018р.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: