fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Форум “Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses”

01/ 08/ 2022
  Учасники дводенного форуму ‘Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses’, організованного СВСБУ та УкрАгроКонсалт, відвідають два найбільші порти Польщі. Ранок 14 вересня розпочнеться для учасників переїздом з Варшави до Порту Gdynia, який  є визнаним брендом у транспортних та логістичних системах по всьому світу. Це універсальний і один з провідних портів на півдні Балтійського моря. Спеціалізується на обробці контейнерних  вантажів. Загальна площа порту становить  2 996,3 га, Після огляду Gdynia, учасники форуму перемістяться до DCT Gdansk, що є найбільшим і найшвидше зростаючим контейнерним терміналом у Польщі, а також єдиним глибоководним терміналом у регіоні Балтійського моря, який має прямі заходи океанських суден з Далекого Сходу. DCT Дві екскурсії до портів Польщі за день форуму Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses – DCT Gdansk та Gdynia, 14 вересня. Gdansk: річна пропускна здатність - 2 950 000 TEU, ємність зберігання - 64 000 TEU, операційна зона терміналу - 88 га. Долучайтеся!

Учасники дводенного форуму ‘Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses’, організованного СВСБУ та УкрАгроКонсалт, відвідають два найбільші порти Польщі.

Ранок 14 вересня розпочнеться для учасників переїздом з Варшави до Порту Gdynia, який  є визнаним брендом у транспортних та логістичних системах по всьому світу. Це універсальний і один з провідних портів на півдні Балтійського моря. Спеціалізується на обробці контейнерних  вантажів. Загальна площа порту становить  2 996,3 га,

Після огляду Gdynia, учасники форуму перемістяться до DCT Gdansk, що є найбільшим і найшвидше зростаючим контейнерним терміналом у Польщі, а також єдиним глибоководним терміналом у регіоні Балтійського моря, який має прямі заходи океанських суден з Далекого Сходу. DCT Дві екскурсії до портів Польщі за день форуму Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses – DCT Gdansk та Gdynia, 14 вересня.

Gdansk: річна пропускна здатність – 2 950 000 TEU, ємність зберігання – 64 000 TEU, операційна зона терміналу – 88 га.

Долучайтеся!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: