fbpx

Formative Partners: They trust – We develop

21/ 11/ 2019
    Formative Partners - консалтингова компанія, створена досвідченими фахівцями з різних галузей економіки. Саме тому широка першокласна експертиза партнерів з питань міжнародної торгівлі, рітейлу, виходу на міжнародні ринки, ліцензування та фінансів – безперечна запорука успішної співпраці з  клієнтами: як, власне, українськими, так і закордонними. З початку 2018 року Formative Partners розпочала міжнародну експансію, відкривши власні представництва в Баку та Мілані з метою, передусім, гарантій ефективного управління процесами і оперативної роботи над вирішенням завдань для досягнення спільного позитивного результату. До лав клієнтів, які довірили питання свого успішного розвитку фахівцям компанії FP, можна віднести УкраАвто, Savalan ASPI Winery. Основна експертиза Formative Partners зосереджена на ґрунтовному аналізі ринку, якісному забезпеченні виходу на локальні і міжнародні ринки, індивідуальному підході при юридичному та фінансовому супроводі торговельних угод. В Україні FP змогла вибудувати довірчі відносини з роздрібними мережами. Окремий аспект роботи компанії FP - стратегічні комунікації з органами державної влади і органами ліцензування в Україні та Азербайджані. Formative Partners безкомпромісно слідує найвищим правовим стандартам, надаючи високоспеціалізовані юридичні послуги для корпоративних клієнтів у сфері супроводу M&A, структурування угод, податкового планування, комерційного та корпоративного права, регуляторних питань, реєстрації компаній в різних юрисдикціях,  маркетинг-менеджменту, консультацій з питань трудового законодавства, у сфері GDPR. Formative Partners гарантує персональні рішення для нестандартних запитів клієнтів. Унікальність, якість і вчасність – must have. Formative Partners – компанія, яка прагне бути в центрі подій і відповідати актуальним тенденціям на ринку, тому участь в інноваційних проектах з підтримки малого і середнього підприємництва є невід’ємною складовою для досягнення успіху. Участь у Unlimit Ukraine by EBA для Formative Partners – це в першу чергу свіжий поштовх до зростання та невпинного розвитку. Це знайомство з молодими українськими компаніями, сприяння їхньому розвитку, обмін досвідом, розширення ринків збуту закордоном. Співпраця з Unlimit Ukraine необхідна FP для отримання можливості участі у спеціалізованих та нетворкінгових проектах, розширення мережі контактів та розвитку професійних навичок, отримання найактуальнішої фахової інформації та консультаційної підтримки, а також долучення до Щорічного SME форуму. Це досягнення нових висот та вихід на якісно новий рівень. Нам довіряють - ми розвиваємо. www.formative.com.ua office@formative.com.ua
01/

 

Formative Partners консалтингова компанія, створена досвідченими фахівцями з різних галузей економіки. Саме тому широка першокласна експертиза партнерів з питань міжнародної торгівлі, рітейлу, виходу на міжнародні ринки, ліцензування та фінансів – безперечна запорука успішної співпраці з  клієнтами: як, власне, українськими, так і закордонними.

З початку 2018 року Formative Partners розпочала міжнародну експансію, відкривши власні представництва в Баку та Мілані з метою, передусім, гарантій ефективного управління процесами і оперативної роботи над вирішенням завдань для досягнення спільного позитивного результату.

До лав клієнтів, які довірили питання свого успішного розвитку фахівцям компанії FP, можна віднести УкраАвто, Savalan ASPI Winery.

Основна експертиза Formative Partners зосереджена на ґрунтовному аналізі ринку, якісному забезпеченні виходу на локальні і міжнародні ринки, індивідуальному підході при юридичному та фінансовому супроводі торговельних угод. В Україні FP змогла вибудувати довірчі відносини з роздрібними мережами.

Окремий аспект роботи компанії FP – стратегічні комунікації з органами державної влади і органами ліцензування в Україні та Азербайджані.

Formative Partners безкомпромісно слідує найвищим правовим стандартам, надаючи високоспеціалізовані юридичні послуги для корпоративних клієнтів у сфері супроводу M&A, структурування угод, податкового планування, комерційного та корпоративного права, регуляторних питань, реєстрації компаній в різних юрисдикціях,  маркетинг-менеджменту, консультацій з питань трудового законодавства, у сфері GDPR.

Formative Partners гарантує персональні рішення для нестандартних запитів клієнтів. Унікальність, якість і вчасність – must have.

Formative Partners – компанія, яка прагне бути в центрі подій і відповідати актуальним тенденціям на ринку, тому участь в інноваційних проектах з підтримки малого і середнього підприємництва є невід’ємною складовою для досягнення успіху.

Участь у Unlimit Ukraine by EBA для Formative Partners – це в першу чергу свіжий поштовх до зростання та невпинного розвитку. Це знайомство з молодими українськими компаніями, сприяння їхньому розвитку, обмін досвідом, розширення ринків збуту закордоном.

Співпраця з Unlimit Ukraine необхідна FP для отримання можливості участі у спеціалізованих та нетворкінгових проектах, розширення мережі контактів та розвитку професійних навичок, отримання найактуальнішої фахової інформації та консультаційної підтримки, а також долучення до Щорічного SME форуму.

Це досягнення нових висот та вихід на якісно новий рівень.

Нам довіряють – ми розвиваємо.

www.formative.com.ua

office@formative.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: