fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області

21/ 02/ 2017
  Як кажуть: «проінформований – значить озброєний». Так 21 лютого 2017 згідно ініціативи Головного територіального управління юстиції у Львівській області учасники Асоціації обговорили можливі інструменти захисту бізнесу від рейдерства в рамках чинного законодавства. Серед іншого, учасники почули досвід адвоката, який захищав інтереси компанії, що зіткнулась з рейдерською атакою двічі. Експерт наголосив на необхідності бути уважними щодо підготовки та підписання установчих документів, вибору нотаріуса та державних реєстраторів. Оксана Куманська-Нор, заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області розповіла про нову функцію- SMS-повідомлення. Ця послуга дозволить власнику нерухомості чи корпоративних прав швидко отримувати інформацію про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з їхньою нерухомістю, що суттєво збільшить шанси власників на захист власності від рейдерських атак. Для того, щоб підключити вищевказану функцію потрібно зареєструватись на сайті сайті Міністерства Юстиції. Важливою була й підтримка Львівської Облдержадміністрації в особі першого заступника п. Ростислава Замлинського. п. Замлинський вже вкотре підтвердив, що Львівська обласна адміністрація готова захищати бізнес в рамках чинного законодавства та в межах компетенцій. Запорукою таких відносин є прозорість та чесність з боку бізнесу. Учасники заходу  мали нагоду подискутувати на тему рейдерства та нововведень у чинному законодавстві прав в затишній атмосфері ресторану «Гармата».  Отож, дякуємо усім за активну позицію  та ресторану за «смачний вечір»!

Як кажуть: «проінформований – значить озброєний». Так 21 лютого 2017 згідно ініціативи Головного територіального управління юстиції у Львівській області учасники Асоціації обговорили можливі інструменти захисту бізнесу від рейдерства в рамках чинного законодавства.

Серед іншого, учасники почули досвід адвоката, який захищав інтереси компанії, що зіткнулась з рейдерською атакою двічі. Експерт наголосив на необхідності бути уважними щодо підготовки та підписання установчих документів, вибору нотаріуса та державних реєстраторів.

Оксана Куманська-Нор, заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області розповіла про нову функцію- SMS-повідомлення. Ця послуга дозволить власнику нерухомості чи корпоративних прав швидко отримувати інформацію про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з їхньою нерухомістю, що суттєво збільшить шанси власників на захист власності від рейдерських атак. Для того, щоб підключити вищевказану функцію потрібно зареєструватись на сайті сайті Міністерства Юстиції.

Важливою була й підтримка Львівської Облдержадміністрації в особі першого заступника п. Ростислава Замлинського. п. Замлинський вже вкотре підтвердив, що Львівська обласна адміністрація готова захищати бізнес в рамках чинного законодавства та в межах компетенцій. Запорукою таких відносин є прозорість та чесність з боку бізнесу.

Учасники заходу  мали нагоду подискутувати на тему рейдерства та нововведень у чинному законодавстві прав в затишній атмосфері ресторану «Гармата».  Отож, дякуємо усім за активну позицію  та ресторану за «смачний вечір»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: