fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фонд «За майбутнє дітей» анонсує продовження стипендіальної програми для українських школярів на наступний навчальний рік

08/ 02/ 2024
  Фонд «За майбутнє дітей» анонсує продовження стипендіальної програми для українських школярів на наступний навчальний рік. Ця ініціатива дає можливість здобути якісну освіту в школі «Оптіма». Понад 500 школярів уже навчаються за матеріалами першої та найбільшої дистанційної школи України. Благодійний фонд планує продовження програми для учнів 1-11 класів ще щонайменше для 300 учнів. Програма стала можливою завдяки партнерству з дистанційною школою «Оптіма» та фондом Beisheim Stiftung. Особливу увагу приділено дітям, які пережили втрату батьків під час війни, були евакуйовані з територій активних бойових дій, проживають на прифронтових і тимчасово окупованих територіях, а також тим, хто страждає від посттравматичних наслідків і має вади здоровя. Значущим аспектом цієї програми є гарантія 100% покриття річної вартості навчання для школярів із вадами здоровя, а також для дітей, батьки яких загинули на війні. Фонд «За майбутнє дітей» підкреслює своє непохитне прагнення допомагати українським дітям здобути якісну освіту незалежно від обставин чи місця проживання. Наші підопічні https://childrensfuture.org.ua/uk/children Донат https://childrensfuture.org.ua/uk/donation Подати заявку на стипендію [email protected]

Фонд «За майбутнє дітей» анонсує продовження стипендіальної програми для українських школярів на наступний навчальний рік. Ця ініціатива дає можливість здобути якісну освіту в школі «Оптіма». Понад 500 школярів уже навчаються за матеріалами першої та найбільшої дистанційної школи України. Благодійний фонд планує продовження програми для учнів 1-11 класів ще щонайменше для 300 учнів.

Програма стала можливою завдяки партнерству з дистанційною школою «Оптіма» та фондом Beisheim Stiftung. Особливу увагу приділено дітям, які пережили втрату батьків під час війни, були евакуйовані з територій активних бойових дій, проживають на прифронтових і тимчасово окупованих територіях, а також тим, хто страждає від посттравматичних наслідків і має вади здоров’я.

Значущим аспектом цієї програми є гарантія 100% покриття річної вартості навчання для школярів із вадами здоров’я, а також для дітей, батьки яких загинули на війні.

Фонд «За майбутнє дітей» підкреслює своє непохитне прагнення допомагати українським дітям здобути якісну освіту незалежно від обставин чи місця проживання.

Наші підопічні https://childrensfuture.org.ua/uk/children

Донат https://childrensfuture.org.ua/uk/donation

Подати заявку на стипендію [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: