fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фокстрот як член групи Euronics ініціював гуманітарну допомогу від союзу світових ритейлерів – майже 700 тис євро

13/ 03/ 2022
  11 березня український ритейлер Фокстрот отримав підтвердження про гуманітарну допомогу збоку  міжнародної групи національних роздрібних компаній Euronics Group. Із перших днів війни Росії в Україні менеджмент Фокстрот як єдиного українського члена Euronics Group розпочав переговори зі світовими ритейлерами про підтримку України, й наразі отримав з головного офіса групи в Амстердамі наступний лист. «Euronics Group засуджує акти війни та агресії, які президент Російської держави розпочав своїм військовим вторгненням в Україну. Щоб підтримати нашого українського учасника Euronics – Фокстрот, наших колег, їхні сім’ї та народ України, Euronics пожертвує 691 888 євро додатково до індивідуальних внесків та підтримки, яку члени надають Фокстроту. Ця пожертва буде передана на гуманітарні цілі безпосередньо на місцях в Україні, щоб допомогти полегшити людську трагедію наших колег та українського народу, який лишається своїх домівок і живе в страху в цій жахливій ситуації. Ми будемо використовувати неурядову організацію Giro 555, яка є групою організацій допомоги, щоб допомогти українцям житлом, засобами санітарії, чистою питною водою, їжею та медичною допомогою. Розуміючи великий вплив травматичних переживань, ми надамо також психосоціальну допомогу. Пріоритетом нашої організації залишається безпека та благополуччя всіх наших співробітників та їхніх сімей, незалежно від того, де вони перебувають і незалежно від їхньої національності. Окремо правління Euronics вирішило припинити всі бізнес-операції з Euronics Russia. Ми щиро сподіваємося, що ця війна завершиться якнайшвидше і запанує міцний мир». Ми вітаємо щиру підтримку України боку союзу світових ритейлерів, дякуємо членам правління Euronics Group за швидкість реакції та стійку позицію щодо допомоги не тільки родинам Фокстроту – а усій нашій українській родині, - прокоментував рішення Олексій Зозуля, виконавчий директор Фокстрот. – Наша сила – у такій згуртованості, перемога буде за нами! Довідка: Euronics – це міжнародна група національних роздрібних компаній, що працюють у регіоні Європи, Близького Сходу, Африки та СНД, що пропонує споживачам інноваційну електротехніку з використанням омніканального підходу. Euronics Group представлена у 34 країнах світу. До її складу входять 5500 компаній та 8800 торгових точок. У 2018 році оборот Euronics International становив майже 20 млрд євро. Euronics Group є найбільшою закупівельною компанією в Європі, яка займається роздрібною торгівлею побутової техніки та електроніки. Починаючи з вересня 2010 року, Фокстрот є офіційним партнером Euronics. Про це було оголошено на виставці електроніки IFA, яка проходила з 3 по 8 вересня 2010 року в Берліні.

11 березня український ритейлер Фокстрот отримав підтвердження про гуманітарну допомогу збоку  міжнародної групи національних роздрібних компаній Euronics Group. Із перших днів війни Росії в Україні менеджмент Фокстрот як єдиного українського члена Euronics Group розпочав переговори зі світовими ритейлерами про підтримку України, й наразі отримав з головного офіса групи в Амстердамі наступний лист.

«Euronics Group засуджує акти війни та агресії, які президент Російської держави розпочав своїм військовим вторгненням в Україну. Щоб підтримати нашого українського учасника Euronics – Фокстрот, наших колег, їхні сім’ї та народ України, Euronics пожертвує 691 888 євро додатково до індивідуальних внесків та підтримки, яку члени надають Фокстроту.

Ця пожертва буде передана на гуманітарні цілі безпосередньо на місцях в Україні, щоб допомогти полегшити людську трагедію наших колег та українського народу, який лишається своїх домівок і живе в страху в цій жахливій ситуації. Ми будемо використовувати неурядову організацію Giro 555, яка є групою організацій допомоги, щоб допомогти українцям житлом, засобами санітарії, чистою питною водою, їжею та медичною допомогою. Розуміючи великий вплив травматичних переживань, ми надамо також психосоціальну допомогу.

Пріоритетом нашої організації залишається безпека та благополуччя всіх наших співробітників та їхніх сімей, незалежно від того, де вони перебувають і незалежно від їхньої національності.

Окремо правління Euronics вирішило припинити всі бізнес-операції з Euronics Russia. Ми щиро сподіваємося, що ця війна завершиться якнайшвидше і запанує міцний мир».

Ми вітаємо щиру підтримку України боку союзу світових ритейлерів, дякуємо членам правління Euronics Group за швидкість реакції та стійку позицію щодо допомоги не тільки родинам Фокстроту – а усій нашій українській родині, – прокоментував рішення Олексій Зозуля, виконавчий директор Фокстрот. – Наша сила – у такій згуртованості, перемога буде за нами!

Довідка: Euronics – це міжнародна група національних роздрібних компаній, що працюють у регіоні Європи, Близького Сходу, Африки та СНД, що пропонує споживачам інноваційну електротехніку з використанням омніканального підходу. Euronics Group представлена у 34 країнах світу. До її складу входять 5500 компаній та 8800 торгових точок. У 2018 році оборот Euronics International становив майже 20 млрд євро. Euronics Group є найбільшою закупівельною компанією в Європі, яка займається роздрібною торгівлею побутової техніки та електроніки. Починаючи з вересня 2010 року, Фокстрот є офіційним партнером Euronics. Про це було оголошено на виставці електроніки IFA, яка проходила з 3 по 8 вересня 2010 року в Берліні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: