fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фокстрот спрямував 1 мільйон гривень на загони наземних роботів

03/ 06/ 2024
  Компанія Фокстрот долучилася до ініціативи фандрейзингової платформи UNITED24 та підтримала перший збір на наземні роботизовані комплекси. Загони роботів збережуть життя наших військових та цивільних. Донатом в 1 000 000 гривень Фокстрот підтримав нову потужну ініціативу фандрейзингової платформи UNITED24. Це великий збір, спрямований на виготовлення і придбання трьох типів наземних роботизованих комплексів: бойових роботів, камікадзе та роботів-заміновувачів, логістичних та медевакуаційних роботів. У кожного з них – своє призначення, своя важлива ціль. Вони можуть штурмувати та обороняти позиції разом з людьми та замість людей, вести розвідку, евакуювати поранених. Так, бойові роботи створені для дистанційного виконання таких завдань, як наприклад, штурм або оборона позицій, спостереження та ведення розвідки. Роботи-камікадзе та заміновувачі призначені для знищення різних цілей на полі бою, передусім ворожої бронетехніки. Роботи-логісти використовуються для довозу провізії, боєкомплекту чи обладнання на позиції, а також для евакуації поранених з переднього краю, встановлення додаткових технічних засобів. «Найцінніше – це людське життя. Тому ми разом маємо докласти максимум зусиль, щоб убезпечити наших захисників, серед яких є 186 співробітників нашої кампанії.– зазначив Олексій Зозуля, СЕО Фокстрот. – Наше палке бажання, аби колеги повернулися з війни переможцями та стали до роботи. А значить роботів має стати значно більше завдяки нашій згуртованості. Долучайтеся!» Збір на бойових роботів запущений до 2-річчя UNITED24, що створена з ініціативи Президента Володимира Зеленського. Цей збір безстроковий, адже роботи на полі бою необхідні нашим військовим постійно. Їхнім розподілом керує Генеральний штаб ЗСУ. Зазначимо, Фокстрот не вперше долучається до масштабних зборів на підтримку захисників і для допомоги цивільним. У портфелі фандрейзиногових активностей – участь у створенні першого у світі флоту морських дронів та передача траншу в 160 000 гривень. У червні 2023 року компанія в рамках ініціативи платформи UNITED24 і збору «Допоможемо рятівникам» перерахувала 1 000 000 гривень на потреби ДСНС України на подолання наслідків теракту на Каховській ГЕС. До того ж, Фокстрот системно допомагає Силам оборони України технікою і необхідними гаджетами. За понад 2 роки повномасштабної війни компанія опрацювала 1200 офіційних запитів від захисників і передала їм  більше 8 000 одиниць техніки на 33 млн грн. З них за 2023 рік – на 12,1 млн грн. А у 2024 році в компанії урізноманітнили арсенал техніки для перемоги: до традиційних видач (планшетів, телевізорів, ноутбуків тощо) закупили 60 FPV-дронів, які передали підшефним підрозділам ЗСУ. Долучитись до збору на роботів можна тут

Компанія Фокстрот долучилася до ініціативи фандрейзингової платформи UNITED24 та підтримала перший збір на наземні роботизовані комплекси. Загони роботів збережуть життя наших військових та цивільних.

Донатом в 1 000 000 гривень Фокстрот підтримав нову потужну ініціативу фандрейзингової платформи UNITED24. Це великий збір, спрямований на виготовлення і придбання трьох типів наземних роботизованих комплексів: бойових роботів, камікадзе та роботів-заміновувачів, логістичних та медевакуаційних роботів. У кожного з них – своє призначення, своя важлива ціль.

Вони можуть штурмувати та обороняти позиції разом з людьми та замість людей, вести розвідку, евакуювати поранених. Так, бойові роботи створені для дистанційного виконання таких завдань, як наприклад, штурм або оборона позицій, спостереження та ведення розвідки. Роботи-камікадзе та заміновувачі призначені для знищення різних цілей на полі бою, передусім ворожої бронетехніки. Роботи-логісти використовуються для довозу провізії, боєкомплекту чи обладнання на позиції, а також для евакуації поранених з переднього краю, встановлення додаткових технічних засобів.

«Найцінніше – це людське життя. Тому ми разом маємо докласти максимум зусиль, щоб убезпечити наших захисників, серед яких є 186 співробітників нашої кампанії.– зазначив Олексій Зозуля, СЕО Фокстрот. – Наше палке бажання, аби колеги повернулися з війни переможцями та стали до роботи. А значить роботів має стати значно більше завдяки нашій згуртованості. Долучайтеся!»

Збір на бойових роботів запущений до 2-річчя UNITED24, що створена з ініціативи Президента Володимира Зеленського. Цей збір безстроковий, адже роботи на полі бою необхідні нашим військовим постійно. Їхнім розподілом керує Генеральний штаб ЗСУ.

Зазначимо, Фокстрот не вперше долучається до масштабних зборів на підтримку захисників і для допомоги цивільним. У портфелі фандрейзиногових активностей – участь у створенні першого у світі флоту морських дронів та передача траншу в 160 000 гривень. У червні 2023 року компанія в рамках ініціативи платформи UNITED24 і збору «Допоможемо рятівникам» перерахувала 1 000 000 гривень на потреби ДСНС України на подолання наслідків теракту на Каховській ГЕС.

До того ж, Фокстрот системно допомагає Силам оборони України технікою і необхідними гаджетами. За понад 2 роки повномасштабної війни компанія опрацювала 1200 офіційних запитів від захисників і передала їм  більше 8 000 одиниць техніки на 33 млн грн. З них за 2023 рік – на 12,1 млн грн. А у 2024 році в компанії урізноманітнили арсенал техніки для перемоги: до традиційних видач (планшетів, телевізорів, ноутбуків тощо) закупили 60 FPV-дронів, які передали підшефним підрозділам ЗСУ.

Долучитись до збору на роботів можна тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: