fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фокстрот поновив роботу 105 магазинів та сплатив податковий аванс до бюджету України

17/ 03/ 2022
  17 березня компанія повідомила, що відкрила максимальну кількість магазинів за час війни та додатково перерахувала 5 млн грн податку до державного бюджету. «Всебічна підтримка країни бізнесом є одним із стратегічних чинників перемоги над ворогом, і попри втрати, понесені від війни, ми це добре усвідомлюємо,  – прокоментував ініціативу голова ради засновників Групи компаній «Фокстрот» Геннадій Виходцев. – Горизонт планування сьогодні надзвичайно короткий, але податковий аванс – одна із перших запланованих ініціатив Фокстрота з підтримки незалежності України в цей непростий час». У компанії зауважили, що наразі ритейлер  забезпечує попит споживачів в електроніці, необхідній для життя українців та організації ефективної оборони країни. Станом на 17 березня компанія поновила роботу 105 магазинів Фокстрот, що працюють в 75 містах та районах України. «Ми щодня вивчаємо ситуацію у кожному регіоні, щоб знайти можливість відкрити якомога більше магазинів, утримуємо робочі місця, виконуємо закон щодо збереження щомісячного доходу за співробітниками, які стали добровольцями ЗСУ або учасниками територіальної оборони, – говорить Олексій Зозуля, CEO Фокстрот. – Таким чином, ми разом закриваємо тил бойових дій, підтримуємо українську економіку, що живить незалежну Україну». Крім організації економічної діяльності, у врєнні часи компанія організувала системну допомогу захисникам незалежної України, видаючи побутову техніку на запит місцевих органів самоврядування, силових відомств, волонтерів, соціальних установ та громадських організацій. А ще компанія розпочала роботу по облаштуванню кімнат для  прийому біженців на об’єктах Фокстрот: у Львові та Луцьку кімнати вже прийняли перших мешканців, на черзі відкриття у Чернівцях та Ужгороді.

17 березня компанія повідомила, що відкрила максимальну кількість магазинів за час війни та додатково перерахувала 5 млн грн податку до державного бюджету.

«Всебічна підтримка країни бізнесом є одним із стратегічних чинників перемоги над ворогом, і попри втрати, понесені від війни, ми це добре усвідомлюємо,  – прокоментував ініціативу голова ради засновників Групи компаній «Фокстрот» Геннадій Виходцев. – Горизонт планування сьогодні надзвичайно короткий, але податковий аванс – одна із перших запланованих ініціатив Фокстрота з підтримки незалежності України в цей непростий час».

У компанії зауважили, що наразі ритейлер  забезпечує попит споживачів в електроніці, необхідній для життя українців та організації ефективної оборони країни. Станом на 17 березня компанія поновила роботу 105 магазинів Фокстрот, що працюють в 75 містах та районах України.

«Ми щодня вивчаємо ситуацію у кожному регіоні, щоб знайти можливість відкрити якомога більше магазинів, утримуємо робочі місця, виконуємо закон щодо збереження щомісячного доходу за співробітниками, які стали добровольцями ЗСУ або учасниками територіальної оборони, – говорить Олексій Зозуля, CEO Фокстрот. – Таким чином, ми разом закриваємо тил бойових дій, підтримуємо українську економіку, що живить незалежну Україну».

Крім організації економічної діяльності, у врєнні часи компанія організувала системну допомогу захисникам незалежної України, видаючи побутову техніку на запит місцевих органів самоврядування, силових відомств, волонтерів, соціальних установ та громадських організацій. А ще компанія розпочала роботу по облаштуванню кімнат для  прийому біженців на об’єктах Фокстрот: у Львові та Луцьку кімнати вже прийняли перших мешканців, на черзі відкриття у Чернівцях та Ужгороді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: