fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Fit For Partnership with Germany: менеджмент-тур Дніпровського офісу Асоціації

04/ 07/ 2018
    На початку липня виконавча команда Дніпровського офісу Асоціації на запрошення Програми Fit for Partnership with Germany, партнерами якої офіс є у Дніпропетровській області, взяла участь у практичному тренінгу у мальовничому Кам’янець-Подільському, під час якого: познайомилася з представниками партнерських платформ з усіх куточків України; покреативила над веб-сайтами регіональних платформ, використовуючи сучасні он-лайн інструменти; позмагалася у створенні запрошень на заходи та їх яскравому оформленні; поринула в історію та дослідила чарівне місто Кам’янець-Подільський; зарядилася енергією і тепер готова залучати ще більше підприємців до участі у Програмі! Ще не чули про Програму Fit for Partnership with Germany та можливості, що вона надає підприємствам з експортно-імпортним потенціалом? Звертайтеся до нас за телефоном 056 732 93 14 або e-mail: [email protected]. Радо відповімо на ваші питання!
01/

 

На початку липня виконавча команда Дніпровського офісу Асоціації на запрошення Програми Fit for Partnership with Germany, партнерами якої офіс є у Дніпропетровській області, взяла участь у практичному тренінгу у мальовничому Кам’янець-Подільському, під час якого:

  • познайомилася з представниками партнерських платформ з усіх куточків України;
  • покреативила над веб-сайтами регіональних платформ, використовуючи сучасні он-лайн інструменти;
  • позмагалася у створенні запрошень на заходи та їх яскравому оформленні;
  • поринула в історію та дослідила чарівне місто Кам’янець-Подільський;
  • зарядилася енергією і тепер готова залучати ще більше підприємців до участі у Програмі!

Ще не чули про Програму Fit for Partnership with Germany та можливості, що вона надає підприємствам з експортно-імпортним потенціалом? Звертайтеся до нас за телефоном 056 732 93 14 або e-mail: [email protected]. Радо відповімо на ваші питання!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: