fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фінансова інклюзія і реінтеграція: ОТП БАНК підписав Хартію для підтримки ветеранів війни

16/ 04/ 2024
  Враховуючи важливість активної підтримки та повернення ветеранів війни до цивільного життя АТ «ОТП БАНК» разом з іншими українськими банками приєднався до Хартії з фінансової інклюзії і реінтеграції ветеранів. Документ передбачає запровадження підписантами інклюзивної кадрової політики, надання безпечних (без тригерів і ризиків) робочих місць, підтримку клієнтів, які можуть наймати або обслуговувати ветеранів війни. Фінансові послуги мають стати більш доступними для ветеранів, щоб вони мали до них доступ і використовували їх на рівноправних з іншими громадянами засадах. «У державі є нагальна потреба у цілісному підході до реінтеграції ветеранів війни. Їм необхідна особлива увага, захист прав при влаштуванні на роботу чи організації робочого місця, сприяння як користувачам фінансових послуг. Протягом більш ніж пів року ОТП БАНК підтримує сучасний центр протезування Superhumans Center, де проходять лікування і реабілітацію ветерани. Тепер ми робимо наступний крок і долучаємося до загальнонаціональної програми з підтримки та фінансової інклюзії», – розповів голова правління ОТП БАНК Володимир Мудрий.  Ініціатором Хартії є Національний банк України за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. Загалом до програми вже долучилися 28 банківських установ України.

Враховуючи важливість активної підтримки та повернення ветеранів війни до цивільного життя АТ «ОТП БАНК» разом з іншими українськими банками приєднався до Хартії з фінансової інклюзії і реінтеграції ветеранів.

Документ передбачає запровадження підписантами інклюзивної кадрової політики, надання безпечних (без тригерів і ризиків) робочих місць, підтримку клієнтів, які можуть наймати або обслуговувати ветеранів війни. Фінансові послуги мають стати більш доступними для ветеранів, щоб вони мали до них доступ і використовували їх на рівноправних з іншими громадянами засадах.

«У державі є нагальна потреба у цілісному підході до реінтеграції ветеранів війни. Їм необхідна особлива увага, захист прав при влаштуванні на роботу чи організації робочого місця, сприяння як користувачам фінансових послуг. Протягом більш ніж пів року ОТП БАНК підтримує сучасний центр протезування Superhumans Center, де проходять лікування і реабілітацію ветерани. Тепер ми робимо наступний крок і долучаємося до загальнонаціональної програми з підтримки та фінансової інклюзії», – розповів голова правління ОТП БАНК Володимир Мудрий. 

Ініціатором Хартії є Національний банк України за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. Загалом до програми вже долучилися 28 банківських установ України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: