fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фіксація збитків, завданих воєнною агресією

18/ 04/ 2022
  За час війни українському бізнесу завдано та продовжує завдаватися колосальних збитків: нищяться/пошкоджуються активи, також бізнес несе значні втрати у зв’язку з простоєм (окупація, вимушена еміграція та мобілізація працівників, порушення логістичних ланцюгів тощо).   Однак уже зараз Кабмін створив шість Фондів для збору коштів, у тому числі від міжнародних партнерів, інвесторів, приватних осіб тощо, на відновлення України.  Команда Arzinger підготувала інформаційний посібник для всіх, хто цікавиться фіксацією збитків. Читайте детальніше за посиланням.    Контакти: Євген Дядюк [email protected]  

За час війни українському бізнесу завдано та продовжує завдаватися колосальних збитків: нищяться/пошкоджуються активи, також бізнес несе значні втрати у зв’язку з простоєм (окупація, вимушена еміграція та мобілізація працівників, порушення логістичних ланцюгів тощо).  

Однак уже зараз Кабмін створив шість Фондів для збору коштів, у тому числі від міжнародних партнерів, інвесторів, приватних осіб тощо, на відновлення України. 

Команда Arzinger підготувала інформаційний посібник для всіх, хто цікавиться фіксацією збитків. Читайте детальніше за посиланням.   

Контакти:

Євген Дядюк

[email protected]  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: