fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ФДМУ: дайджест приватизації, база відпочинку на озері Світязь

13/ 03/ 2024
  Фонд державного майна пропонує вашій увазі черговий Інвестиційний дайджест  з найбільшими приватизаційними аукціонами у найближчі тижні. На приватизаційний е-аукціон Фонд виставив: - Державний пакет акцій розміром 50 відсотків +1 акція статутного капіталу ПАТ Рівненський радіотехнічний завод. Обєкт є чудовим brownfield-проєктом, оскільки розташований у місті Рівне, усього за 4 кілометри від траси міжнародного значення М 06 «Київ-Чоп». Серед переваг обєкта — велика загальна площа приміщень та земельної ділянки. Додатковими перевагами актива є підключення до комунікацій та відсутність будь-яких цільових обмежень. Тому новий власник може розглядати цей об’єкт як вдалу площадку для релокації, вже готового виробництва. На балансі товариства перебувають 7 обєктів нерухомого майна, у складі будівель та споруд, загальною площею — 68 795 кв.м. Обєкти нерухомості розташовані на земельній ділянці загальною площею 11,3 га. Аукціон призначено на 19 березня 2024 року. Стартова ціна обєкта знижена на 50% та становить: ₴60,8 млн. грн; - єдиний майновий комплекс державного підприємства Білгород Дністровський морський торговельний порт (Одеська обл., м. Білгород-Дністровський). Обєкт має вигідне стратегічне розташування та розвинену інфраструктуру. Підприємство розташоване на території площею 64,4 га, з яких 5,4 га знаходяться в селищі Затока на території портового пункту Бугаз. Порт має власні залізничні колії, підхідні канали, складські приміщення та інженерні мережі. Загальна площа будівель та споруд - 35 898,0 кв.м. Білгород-Дністровський морський торговельний порт може перевантажувати різні типи вантажів, включаючи лісові, сипучі, будівельні, зернові, залізорудні окатки та металопродукцію. Аукціон призначено на 21 березня 2024 року. Стартова ціна: ₴183,9 млн. грн; - База відпочинку на озері Світязь знаходиться у Волинській області у селищі міського типу Шацьк, яке налічує понад 30 озер навколо і є справжньою туристичною перлиною Волинського Полісся. База відпочинку діюча. До складу обєкта приватизації входять будівлі та споруди, передавальні пристрої, обєкти інфраструктури загальною площею - 1 236,1 кв.м. Аукціон призначено на 04 квітня 2024 року. Стартова ціна: ₴4,8 млн. грн. Запрошуємо на прозорі аукціони та бажаємо перемог!

Фонд державного майна пропонує вашій увазі черговий “Інвестиційний дайджест”  з найбільшими приватизаційними аукціонами у найближчі тижні.

На приватизаційний е-аукціон Фонд виставив:

– “Державний пакет акцій розміром 50 відсотків +1 акція статутного капіталу ПАТ “Рівненський радіотехнічний завод”. Об’єкт є чудовим brownfield-проєктом, оскільки розташований у місті Рівне, усього за 4 кілометри від траси міжнародного значення М 06 «Київ-Чоп». Серед переваг об’єкта — велика загальна площа приміщень та земельної ділянки. Додатковими перевагами актива є підключення до комунікацій та відсутність будь-яких цільових обмежень. Тому новий власник може розглядати цей об’єкт як вдалу площадку для релокації, вже готового виробництва. На балансі товариства перебувають 7 об’єктів нерухомого майна, у складі будівель та споруд, загальною площею — 68 795 кв.м. Об’єкти нерухомості розташовані на земельній ділянці загальною площею 11,3 га. Аукціон призначено на 19 березня 2024 року. Стартова ціна об’єкта знижена на 50% та становить: ₴60,8 млн. грн;

– єдиний майновий комплекс державного підприємства Білгород Дністровський морський торговельний порт” (Одеська обл., м. Білгород-Дністровський). Об’єкт має вигідне стратегічне розташування та розвинену інфраструктуру. Підприємство розташоване на території площею 64,4 га, з яких 5,4 га знаходяться в селищі Затока на території портового пункту Бугаз. Порт має власні залізничні колії, підхідні канали, складські приміщення та інженерні мережі. Загальна площа будівель та споруд – 35 898,0 кв.м. Білгород-Дністровський морський торговельний порт може перевантажувати різні типи вантажів, включаючи лісові, сипучі, будівельні, зернові, залізорудні окатки та металопродукцію. Аукціон призначено на 21 березня 2024 року. Стартова ціна: ₴183,9 млн. грн;

– База відпочинку на озері Світязь” знаходиться у Волинській області у селищі міського типу Шацьк, яке налічує понад 30 озер навколо і є справжньою туристичною перлиною Волинського Полісся. База відпочинку діюча. До складу об’єкта приватизації входять будівлі та споруди, передавальні пристрої, об’єкти інфраструктури загальною площею – 1 236,1 кв.м. Аукціон призначено на 04 квітня 2024 року. Стартова ціна: ₴4,8 млн. грн.

Запрошуємо на прозорі аукціони та бажаємо перемог!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: