fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Фармак» – серед героїв бізнесу з корпоративної соціальної відповідальності

27/ 01/ 2022
  ЕВА відзначила «Фармак» нагородою Business Hero за реалізацію проєктів корпоративної соціальної відповідальності. В асоціації відзначають кращі компанії країни за соціальні та екологічні ініціативи.  «Ми горді бути серед «Героїв бізнесу», що реалізують важливі проєкти для суспільства і планети. Дякуємо за визнання наших результатів!» - коментує Євгенія Піддубна, директорка з корпоративних комунікацій. Асоціація відзначає компанії за такі досягнення: Підготовка звіту зі сталого розвитку Реалізація проєктів зі сталого розвитку, що визнаються зовнішніми експертними організаціями Активна участь представників компанії в розвитку сталих проєктів в Україні, зокрема через платформу EBA «Компанія «Фармак» тепер в нашій команді EBA Business Heroes, бо сильний КСВ-напрям – це завжди про дії. Ми цінуємо, що у своїй діяльності бізнес керується найкращими практиками і розділяє думку, що бізнес і суспільство невіддільні.» - коментують у бізнес асоціації. Детальнішу інформацію про проєкти компанії можна знайти на сайті та у звіті зі сталого розвитку.

ЕВА відзначила «Фармак» нагородою Business Hero за реалізацію проєктів корпоративної соціальної відповідальності. В асоціації відзначають кращі компанії країни за соціальні та екологічні ініціативи. 

«Ми горді бути серед «Героїв бізнесу», що реалізують важливі проєкти для суспільства і планети. Дякуємо за визнання наших результатів!» – коментує Євгенія Піддубна, директорка з корпоративних комунікацій.

Асоціація відзначає компанії за такі досягнення:

  • Підготовка звіту зі сталого розвитку
  • Реалізація проєктів зі сталого розвитку, що визнаються зовнішніми експертними організаціями
  • Активна участь представників компанії в розвитку сталих проєктів в Україні, зокрема через платформу EBA

«Компанія «Фармак» тепер в нашій команді EBA Business Heroes, бо сильний КСВ-напрям – це завжди про дії. Ми цінуємо, що у своїй діяльності бізнес керується найкращими практиками і розділяє думку, що бізнес і суспільство невіддільні.» – коментують у бізнес асоціації.

Детальнішу інформацію про проєкти компанії можна знайти на сайті та у звіті зі сталого розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: