fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Fairmont Grand Hotel Kyiv відкрився та чекає на гостей!

31/ 05/ 2022
    За три місяця війни ми пройшли великий шлях єдності та героїзму. Війна змусила наш колектив покинути домівки і роботу через загрозу. Частина наших працівників стала на захист нашої держави в рядах ЗСУ, частина виїхала у більш спокійні місця України, частина – закордон. Але сьогодні ми знову разом, ми повернулися в свої домівки і вийшли на свої робочі місця. Разом з рідною Україною ми накопичуємо сили для гучного святкування перемоги. В готелі працює ресторан ZIA, Vintage Bar, гостинний SWEETBOOK, а також Elixir SPA. До послуг гостей смачний завтрак, консьєрж, обслуговання у номерах, безкоштовний інтернет, електронні газети, кімнати для перемов, підземний паркінг і ретельна охорона. Працівники служби безпеки забезпечують роботу в посиленому режимі. Наші співробітники потурбуються про Вашу безпеку, та у випадку екстреної ситуації проведуть вас до підземного бомбосховища, яке обладнано усім необхідним: місцями для перебування, запасами питної води, чаю та кави. Для бронювання звертайтесь [email protected] або телефонуйте +38095 570 6196.
01/

 

За три місяця війни ми пройшли великий шлях єдності та героїзму.

Війна змусила наш колектив покинути домівки і роботу через загрозу.

Частина наших працівників стала на захист нашої держави в рядах ЗСУ, частина виїхала у більш спокійні місця України, частина – закордон.

Але сьогодні ми знову разом, ми повернулися в свої домівки і вийшли на свої робочі місця. Разом з рідною Україною ми накопичуємо сили для гучного святкування перемоги.

В готелі працює ресторан ZIA, Vintage Bar, гостинний SWEETBOOK, а також Elixir SPA.

До послуг гостей смачний завтрак, консьєрж, обслуговання у номерах, безкоштовний інтернет, електронні газети, кімнати для перемов, підземний паркінг і ретельна охорона.

Працівники служби безпеки забезпечують роботу в посиленому режимі.

Наші співробітники потурбуються про Вашу безпеку, та у випадку екстреної ситуації проведуть вас до підземного бомбосховища, яке обладнано усім необхідним: місцями для перебування, запасами питної води, чаю та кави.

Для бронювання звертайтесь [email protected] або телефонуйте +38095 570 6196.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: