fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EY повідомляє про зміну керуючого партнера в Україні

14/ 04/ 2021
  КИЇВ, 12 квітня 2021 року. Богдан Ярмоленко, партнер і керівник практики послуг зі стратегії і угод, призначений керуючим партнером компанії EY в Україні і візьметься до виконання своїх обовязків 1 липня 2021 року. Богдан Ярмоленко змінить на цій посаді Олексія Кредісова, який успішно очолював офіс фірми EY в Україні з 2005 року. Богдан Ярмоленко став партнером EY в 2008 році і має більше 20 років досвіду в наданні аудиторських і консалтингових послуг. На новій посаді Богдан керуватиме діяльністю компанії EY в Україні, а також продовжить надання послуг клієнтам у ролі партнера практики стратегії і угод. Олексій продовжить працювати в компанії EY як старший партнер і надавати послуги ключовим українським та міжнародним клієнтам.  Інформація про компанію EY Дотримуючись своєї місії — удосконалюючи бізнес, змінювати світ на краще, — компанія EY сприяє створенню довгострокового корисного ефекту для клієнтів, співробітників і суспільства в цілому, а також допомагає зміцнювати довіру до ринків капіталу. Багатопрофільні команди компанії EY представлені у більше ніж 150 країнах світу. Використовуючи дані й технології, ми забезпечуємо довіру до інформації, підтверджуючи її достовірність, а також допомагаємо клієнтам розширювати, трансформувати й успішно вести свою діяльність. Фахівці компанії EY в галузі аудиту, консалтингу, права, стратегії, оподаткування і угод ставлять правильні запитання, які дозволяють знаходити нові відповіді на виклики сьогодення. Назва EY відноситься до глобальної організації та може відноситися до однієї чи декількох компаній, що входять до складу Ernst & Young Global Limited, кожна з яких є окремою юридичною особою. Ernst & Young Global Limited – юридична особа, створена відповідно до законодавства Великобританії, - є компанією, що обмежена відповідальністю її учасників, і не надає послуг клієнтам. Дізнайтеся більше на сайті: ey.com.

КИЇВ, 12 квітня 2021 року. Богдан Ярмоленко, партнер і керівник практики послуг зі стратегії і угод, призначений керуючим партнером компанії EY в Україні і візьметься до виконання своїх обов’язків 1 липня 2021 року. Богдан Ярмоленко змінить на цій посаді Олексія Кредісова, який успішно очолював офіс фірми EY в Україні з 2005 року.

Богдан Ярмоленко став партнером EY в 2008 році і має більше 20 років досвіду в наданні аудиторських і консалтингових послуг. На новій посаді Богдан керуватиме діяльністю компанії EY в Україні, а також продовжить надання послуг клієнтам у ролі партнера практики стратегії і угод.

Олексій продовжить працювати в компанії EY як старший партнер і надавати послуги ключовим українським та міжнародним клієнтам. 

Інформація про компанію EY

Дотримуючись своєї місії — удосконалюючи бізнес, змінювати світ на краще, — компанія EY сприяє створенню довгострокового корисного ефекту для клієнтів, співробітників і суспільства в цілому, а також допомагає зміцнювати довіру до ринків капіталу. Багатопрофільні команди компанії EY представлені у більше ніж 150 країнах світу. Використовуючи дані й технології, ми забезпечуємо довіру до інформації, підтверджуючи її достовірність, а також допомагаємо клієнтам розширювати, трансформувати й успішно вести свою діяльність.

Фахівці компанії EY в галузі аудиту, консалтингу, права, стратегії, оподаткування і угод ставлять правильні запитання, які дозволяють знаходити нові відповіді на виклики сьогодення.

Назва EY відноситься до глобальної організації та може відноситися до однієї чи декількох компаній, що входять до складу Ernst & Young Global Limited, кожна з яких є окремою юридичною особою. Ernst & Young Global Limited – юридична особа, створена відповідно до законодавства Великобританії, – є компанією, що обмежена відповідальністю її учасників, і не надає послуг клієнтам. Дізнайтеся більше на сайті: ey.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: