fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EY «COVID-19: Наслiдки для бiзнесу та дiї за умов кризи»

16/ 04/ 2020
  Як бізнес протистоїть викликам у часи турбулентності? Як виглядає нова реальність? Які панують тренди на ринку України, в СНД та на світовому ринку? Пандемія COVID-19 та карантинні заходи продовжують суттєво впливати на світ і на бізнес-середовище. Ми раді поділитися з Вами результатами бліц-опитування EY «COVID-19: Наслідки для бізнесу та дії за умов кризи», де Ви знайдете актуальну інформацію щодо викликів, що постали перед українським бізнесом та його дій під час кризи, в тому числі, прогнозів щодо розвитку галузей, зміни фінансових показників, планів щодо чисельності персоналу та винагороди, підходів до антикризових комунікації, врегулювання дистанційної роботи тощо. Окрім того, у звіті Ви знайдете глобальні тренди та перспективи виходу з кризи, а також конкретні рекомендації щодо наступних кроків подолання кризи. У разі необхідності, будемо раді відповісти на Ваші запитання в оперативному режимі за номерами +38 067 320 08 88, або надсилайте запитання на Salary.Survey@ua.ey.com.

Як бізнес протистоїть викликам у часи турбулентності? Як виглядає нова реальність? Які панують тренди на ринку України, в СНД та на світовому ринку?

Пандемія COVID-19 та карантинні заходи продовжують суттєво впливати на світ і на бізнес-середовище. Ми раді поділитися з Вами результатами бліц-опитування EY «COVID-19: Наслідки для бізнесу та дії за умов кризи», де Ви знайдете актуальну інформацію щодо викликів, що постали перед українським бізнесом та його дій під час кризи, в тому числі, прогнозів щодо розвитку галузей, зміни фінансових показників, планів щодо чисельності персоналу та винагороди, підходів до антикризових комунікації, врегулювання дистанційної роботи тощо.

Окрім того, у звіті Ви знайдете глобальні тренди та перспективи виходу з кризи, а також конкретні рекомендації щодо наступних кроків подолання кризи.

У разі необхідності, будемо раді відповісти на Ваші запитання в оперативному режимі за номерами +38 067 320 08 88, або надсилайте запитання на Salary.Survey@ua.ey.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: