fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Еволюція бетону від Ковальської

23/ 04/ 2018
  Еволюція. Навряд чи знайдеться термін, що міг би точніше описати безперервний процес якісних змін, що відбувається у ПБГ «Ковальська» упродовж 60 років. Найяскравішим прикладом успіху еволюції є «Бетон від Ковальської» – ДНК компанії, її основний продукт і найбільша гордість. За останні роки легендарний бренд оновився, фактично ставши знаком якості для нового покоління архітекторів, проектантів і будівельників. Наразі бетон не просто у тренді, він потрібен як ніколи раніше і потреба тільки зростає. Репутація бренду підтверджується статистикою – мільйонами відвантажених кубічних метрів бетону, а також тим фактом, що на кожному другому об’єкті використовується саме «Бетон від Ковальської». Справедливо буде сказати, що «Бетон від Ковальської» вже сьогодні є синонімом якості, надійності та довговічності. Кажемо «бетон» – думаємо «від Ковальської». «Проводити рестайлінг бренду час від часу – необхідно», – вважає директор з розвитку бізнесу Ольга Пилипенко. «Зміни, що відбуваються в компанії, повинні бути помітні і візуально. Якщо цього не зробити вчасно – бренд починає виглядати застарілим, і, відповідно, складається враження, що компанія стоїть на місці. Форма повинна повністю відповідати змісту. Завжди. Такий закон природи і успішного бізнесу». Цілком природно, що натхнення для створення оновленого образу компанія шукала безпосередньо в бетоні. Характерні прямі й чіткі геометричні форми, унікальна текстура та ґрунтовність стали основою рестайлінгу бренду «Бетон від Ковальської». Метою було зобразити характер бренду в найбільш зручній для сприйняття формі і, в той же час, естетично відтворити найбільші цінності компанії – стабільність, конструктивність, пристрасть до бізнесу. При цьому важливо було не втратити його унікальності, не змінити імідж, а лише оновити стиль, відтворивши дрібні деталі, які невдовзі змінять діджитал-простір і стануть близькими для клієнтів компанії. Автором оновленого образу «Бетон від Ковальської» став український дизайнер Дмитро Цапко, який, до речі, вважає цей проект одним із провідних кейсів своєї агенції. Створюючи новий лого, дизайнер відштовхувався від головних констант попереднього стилю – кольору і форми. На його думку, все вдалося у квадраті, чи, навіть, у кубі. У кубі з бетону.

Еволюція. Навряд чи знайдеться термін, що міг би точніше описати безперервний процес якісних змін, що відбувається у ПБГ «Ковальська» упродовж 60 років. Найяскравішим прикладом успіху еволюції є «Бетон від Ковальської» – ДНК компанії, її основний продукт і найбільша гордість.

За останні роки легендарний бренд оновився, фактично ставши знаком якості для нового покоління архітекторів, проектантів і будівельників. Наразі бетон не просто у тренді, він потрібен як ніколи раніше і потреба тільки зростає. Репутація бренду підтверджується статистикою – мільйонами відвантажених кубічних метрів бетону, а також тим фактом, що на кожному другому об’єкті використовується саме «Бетон від Ковальської». Справедливо буде сказати, що «Бетон від Ковальської» вже сьогодні є синонімом якості, надійності та довговічності. Кажемо «бетон» – думаємо «від Ковальської».

«Проводити рестайлінг бренду час від часу – необхідно», – вважає директор з розвитку бізнесу Ольга Пилипенко. «Зміни, що відбуваються в компанії, повинні бути помітні і візуально. Якщо цього не зробити вчасно – бренд починає виглядати застарілим, і, відповідно, складається враження, що компанія стоїть на місці. Форма повинна повністю відповідати змісту. Завжди. Такий закон природи і успішного бізнесу».

Цілком природно, що натхнення для створення оновленого образу компанія шукала безпосередньо в бетоні. Характерні прямі й чіткі геометричні форми, унікальна текстура та ґрунтовність стали основою рестайлінгу бренду «Бетон від Ковальської». Метою було зобразити характер бренду в найбільш зручній для сприйняття формі і, в той же час, естетично відтворити найбільші цінності компанії – стабільність, конструктивність, пристрасть до бізнесу. При цьому важливо було не втратити його унікальності, не змінити імідж, а лише оновити стиль, відтворивши дрібні деталі, які невдовзі змінять діджитал-простір і стануть близькими для клієнтів компанії.

Автором оновленого образу «Бетон від Ковальської» став український дизайнер Дмитро Цапко, який, до речі, вважає цей проект одним із провідних кейсів своєї агенції. Створюючи новий лого, дизайнер відштовхувався від головних констант попереднього стилю – кольору і форми. На його думку, все вдалося у квадраті, чи, навіть, у кубі. У кубі з бетону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: