fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з Віктором Павлущиком, Головою Національного агентства з питань запобігання корупції щодо застосування Закону України «Про лобіювання»

  • Дата: 04/06/2024 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 15:00 - 16:30
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч з Віктором Павлущиком, Головою Національного агентства з питань запобігання корупції щодо застосування Закону України «Про лобіювання». Дата: 04 червня2024. Час: 15:00 16:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Асоціація запрошує Вас на розширену зустріч з Віктором Павлущиком, Головою Національного агентства з питань запобігання корупції, яка відбудеться 4 червня 2024 року о 15:00. Під час зустрічі плануємо обговорити особливості застосування Закону України «Про лобіювання» №3606-ІХ від 23 лютого 2024 року. Зокрема, які обв’язки Закон №3606-ІХ покладає на бізнес і з якого моменту їх потрібно буде застосовувати; на якому етапі знаходиться розроблення реєстру прозорості НАЗК; чи ведеться наразі робота по доопрацюванню окремих норм Закону №3606-ІХ, тощо. Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації. До зустрічі!   Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Нікіта Гавриленко. E-mail [email protected].

Асоціація запрошує Вас на розширену зустріч з Віктором Павлущиком, Головою Національного агентства з питань запобігання корупції, яка відбудеться 4 червня 2024 року о 15:00.

Під час зустрічі плануємо обговорити особливості застосування Закону України «Про лобіювання» №3606-ІХ від 23 лютого 2024 року. Зокрема, які обв’язки Закон №3606-ІХ покладає на бізнес і з якого моменту їх потрібно буде застосовувати; на якому етапі знаходиться розроблення реєстру прозорості НАЗК; чи ведеться наразі робота по доопрацюванню окремих норм Закону №3606-ІХ, тощо.

Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.

До зустрічі!

 

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Нікіта Гавриленко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: